phpRS layouty : phpRS Fórum
Sháníte nějaký vzhled webu? Nevíte kde upravit barvy?
phpRS - redakční a informační systém
update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: olda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 01:22

stahnul jsem si na webu plugin na RSS,ale nefunguje to...je to na starou verzi php RS...neumite to nekdo predelat na 2.6.5?? ja jsem to sice zkousel, ale nejsem tak sikovnej...phpRS jsem zacal pouzivat pred 25 dnima teprve...:-)
dik

Re: update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: bkv (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 09:43

[http://www.webinfo.sk/download.php?akce=detail&id_detail=58&sekce=6] mělo by to být ono :-)
A příšte se zkus trefit do správné rubriky: [http://www.phprs.net/forum/list.php?18] :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava bkv v 15.05.2005 09:51.

Re: update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: olda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 09:52

jojo, ten jsem pak taky nasel...jeste jeden je treba na www.hades.cz ...ale kazdej je stavenej jinak a u obou mi to hodi nejakou chybovou hlasku, nicmene zpravy se natahnou....u tohohle co je problem, ze ¨tam je napsano, ze mam zalozit dve databaze...ale to mi nejak nejde...to jako v phpadminu zalozim databazi presne s tim nazvem?? to prave nejak neslo....nebo treba ty dva databazova soubory co byly zazipovane zkopiruju od nejakeho adresare??...ta druha verze od hades mi zase hlasi chybu, ze je problem s promenou vysledek.

Re: update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 10:03

nie, ten RSS plugin od Msteveho ma navod v sebe, staci len precitat. je tam ze musis pridat nieco do config.php.
nepotrebujes ziadne dve databazy

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: bkv (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 10:09

Ano opravdu máš založit dvě databáze :-)
Co je tím myšleno:
1) Spustit admin sekci phpRS
2) přejít na "Záloha DB" položka "Import SQL skriptu"
3) načíst soubor rs_config.sql (je v zipu s pluginem) a stisknout Import
4) to samé zopakovat se souborem rs_rss.sql.

pak by to mělo běhat bez chyby. Tímto postupem totiž doplníš standartní databázi phpRS o tabulky a data, které potřebuje plugin ke svému chodu.

Další případné dotazy a pokračování v [http://www.phprs.net/forum/list.php?18]

Re: update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: olda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 10:11

tak tohle je presne ten navod, samozrejme jsem ho cetl...:-))...zkusim sem jeste hodit tu chybovou hlasku co mi to hazi...

Instalacia:
==========
Instaluje sa rovnako ako iné pluginy. Adresár plugin nakopírujte do adresára s phpRS.

Nakopirovat do root adesara o vsetko sa postara phpRS system aj jazyk vyberie podla citatela alebo podla nastavenia
slovnika phpRS systemu Je to novinka ale moze sa stat ze bude chybat
napr v adresary lang/

ADRESAR LANG ADMIN MENU

lang/sk/
admin_sl_RSS_sk.php // vzdy bude prelozne do SK ale cz moze a nemusi byt

lang/cz/
admin_sl_RSS_cz.php // poprosim prelozit ked nebude do cz a poslat na email msteve@zoznam.sk


Zalozit databazu rs_config.sql , rs_rss.sql


Plugin potom v konfiguraci phpRS pridajte do systému (plugin/rss/plugin.php).

Re: update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: olda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 10:14

jezis diky...to bude asi ono, ja jsem to zkousel blbe...to je fakt uzasny jak si tady pomahate...ja o tom vim zatim kulovy...vsechno se ucim...predelavam si web asi uz potreti v tohle roce...kdybyste zase nekdy chteli pomost s cimkoliv z cestovniho ruchu, nebo i s akciema, tak se ozvete,abych Vam to mohl splatit na ther.aktualne.cz :-)

Re: update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 10:19

jaaaj, zle som ti to precital

takze spravis to asi takto:

nakopirujes adresar RSS do adresara PLUGIN, jazykovy subor si das ktory potrebujes.
potom importujes databazu rs_rss.sql pomocou phpMyadmin. potom pridas do tabulky rs_config hodnotu
INSERT INTO `rs_config` VALUES (8, 'rs_rss', '1');

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 10:24

no tak som to uplne pomotal. BKV to vysvetlil jednoduchsie :)

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: olda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 10:28

uz to chodi...:-) diky moc...ted to jeste budu muset trochu predelat, aby to treba vypisovalo jen titulky jestli to jde a trochu zlimitovat pocet sprav...diiiiky

Re: update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: bkv (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 10:29

Jo, jo, pokud projevíš trochu snahy a vlastní aktivity tak tě tady mají rádi. A budou tě mít ještě radši až na webu uvedeš že jedeš na phpRS :-)

Re: update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: olda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 10:35

neboj, snahu ja projevuju, vzdycky je lepsi, kdyz na to clovek prijde sam, nez aby se na vsechno blbe ptal :-))) ale nejsem programator, jen uzivatel, php, phpRS a RSS vidim teprve treti den...a taky se ucim do toho flashovat...takze mam praci tak na mesic, nez ten web bude vypadat nejak inteligentne:-) a ikonu tam pak stopro dam...protoze tenhle system mi usetri roky prace :-)

Re: update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: bkv (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 10:36

tak pokud se to nedá nastavit přímo v administraci, pak by to mělo jít v souboru rss_show.php.

Re: update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: olda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 10:39

jo vidim to tam...ale ted to ma nejakou casovou prodlevu nez se to aktualizuje ze?? protozue kdyz to refresnu, tak se stejne nic nedeje...

Re: update pluginu RSS
Zaslán uživatelem/kou: olda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 10:41

uz jsem na to kapnul, staci smazat obsah v cache...:-)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.