phpRS layouty : phpRS Fórum
Sháníte nějaký vzhled webu? Nevíte kde upravit barvy?
phpRS - redakční a informační systém
Zobrazí sa mi len úvodná obrazovka
Zaslán uživatelem/kou: vlad47 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-25, 19:33

Problém, ktorý mám som nikde nenašiel popísaný. Preto prosím o radu.
Nainštaloval som si ver. 2.8.1, rozchodil som ju pod wamp-om, všetko som naplnil. Avšak problém mám s tým, že sa mi objaví len úvodná obarzovka s Freesylom 2006 bez akýchkoľvek rubrík. Nie som zbehlý v php, proto prosím o radu, čo môže byť tomu príčinou. Databázy sú naplnené, admin funguje ale užívateľské prostredie nechce.
Poradte mi prosím.

Re: Zobrazí sa mi len úvodná obrazovka
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-25, 22:07

skús ten problém popísať podrobnejšie

Re: Zobrazí sa mi len úvodná obrazovka
Zaslán uživatelem/kou: vlad47 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-26, 11:52

zobrazí sa mi len: v hornej časti freestyle 2006 a dve rovnaké voľby v hornej a dolnej časti obrazovky, na ktorých beží info o tom, že phpRS je zdarma (www.supersvet, ako na PHP ...). Ak na to kliknem prejdem na sepersvet.cz. To je všetko čo mám na obrazovke.
Dík.

Re: Zobrazí sa mi len úvodná obrazovka
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-26, 13:31

Skús dať www.tvojweb.sk/search.php?rstext=a&rsvelikost=sab malo by to zobraziť články ak ich máš vložené. Ak sa nezobrazujú na hlavnej stránke žiadne články chyba bude v ich nastavení. Skús omrknúť, či máš povolené zobrazenie na hlavnej stránke a či majú právny level a dátum stiahnutia.

Re: Zobrazí sa mi len úvodná obrazovka
Zaslán uživatelem/kou: vlad47 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-26, 16:24

Bohužiaľ nezobrazí. Neviem či problém nebude v tom, že pri konfigurácii základného nastavenia phpRS systému mi nechce uložiť nastavenia a tu počet článkov zobrazených na hlavnej stránke je prázdna voľba. To tiež nechápem prečo to neuloží. Možno by som najskôr mal vyriešiť problém tohoto uloženia ale to tiež neviem ako.

Re: Zobrazí sa mi len úvodná obrazovka
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-26, 17:20

Bude to najskôr chyba na urovni databazy, skúsil by som novú čistú inštaláciu. Všetko si odzálohuj a skús vytvoriť databázové tabuľky znova.

Re: Zobrazí sa mi len úvodná obrazovka
Zaslán uživatelem/kou: vlad47 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-26, 17:39

Už som nad tým rozmýšlal aj sám ale sa mi nejako nechcelo do toho lebo som ich vytváral dlho dlho. Popisuje sa tam script phprs.sgl, ktorý sa vraj dá spustiť ale mne sa ho pod windows-om nepodarilo. Stále to vypisovalu chybu pri spustení. Vieš poradiť aby som to nemusel tak problémovo vytvárať a kŕmiť.
Dík.

Re: Zobrazí sa mi len úvodná obrazovka
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-26, 19:02

súbory s príponou SQL nie sú priamo spustiteľné, musíš nimi nakŕmiť databázu, odporúčam phpMyAdmin alebo phpMinAdmin

Re: Zobrazí sa mi len úvodná obrazovka
Zaslán uživatelem/kou: vlad47 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-26, 19:50

Tak predsa sa mi to podarilo. Problém bol v nastavení blokov.
Ďakujem za ochotu.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.