phpRS layouty : phpRS Fórum
Sháníte nějaký vzhled webu? Nevíte kde upravit barvy?
phpRS - redakční a informační systém
rsBloger-bez sloupce
Zaslán uživatelem/kou: DavidT (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-25, 15:14

Jelikož vyšla nová veze Kfora tak jsem se rozhodl že si layout rsBloger upravim něboť nová verze Kfora umožňuje nastavit učitou šablonu pouze na Kforum samostatně od defualtního nastavení.Protože jsem měl problém že rsBloger je moc úzký a Forum je tam docela slisovaný tak bych chtěl odstanit sloupec a zvětšit pole pro zobrazrení Fora.Něco jsem už odstranil nahoře mi zbyl akorát jeden obdelní(ačkoliv bloků je tam asi 6) tak se zobrazuje jen ten proužek ten bych potřeboval odtranit jenže nevim jak?A eště jak rozšířit stranku to taky nevim.Mohl by mě někdo prosím nakoupnout?Udělal jsem nějaký úpravy v lengine.php a v .css ale dál už nějak nevim jak na to.A stránky jsou zde: www.zscercany.ic.cz

Re: rsBloger-bez sloupce
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-25, 17:26

Pridaj novú globálnu šablónu do layoutu a nezobrazuj v nej bočný stĺpec. Pre šírku toho stĺpca uprav v CSS hodnoty pre šírku vo šetkých predpisoch pre prvky ktoré majú v názve identifikátoru col-2.

Re: rsBloger-bez sloupce
Zaslán uživatelem/kou: DavidT (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-26, 00:57

Parádá tak jsem pokročil...Už jsem to roztahl jen mi pořád překáží ten obdelník místo sloupce a teďka eště předěl(tam kde jsem to zvětšil tak tam přečnívá bílej obdélní bez okrajů).Jde mi hlavně o ten bílej obdelník tamto s ti m sloupcem už nějak dodělám.

Re: rsBloger-bez sloupce
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-26, 01:11

DavidT napísal/a:
-------------------------------------------------------
> Parádá tak jsem pokročil...Už jsem to roztahl jen
> mi pořád překáží ten obdelník místo sloupce a
> teďka eště předěl(tam kde jsem to zvětšil tak tam
> přečnívá bílej obdélní bez okrajů).Jde mi hlavně o
> ten bílej obdelník tamto s ti m sloupcem už nějak
> dodělám.

uprav v editore tento obrázok: [http://www.zscercany.ic.cz/image/zscercany/old1-col2m.png]

Re: rsBloger-bez sloupce
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-26, 01:13

Ešte dodatok. V širšej variante ho ulož pod iným menom a zmenu názvu súboru premietni len do triedy, určenej len pre jednu verziu globálnej šablóny.

Re: rsBloger-bez sloupce
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-26, 01:16

BTW: na tejto doméne bude stránka bežať, či je to len test? Totižto tá reklama na sázení cez internet mi príde maximálne nevhodná vzhľadom na určenie webu.

Re: rsBloger-bez sloupce
Zaslán uživatelem/kou: DavidT (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-26, 20:07

Paráda akorát to eště přečnívá nahoru.To bude asi taky věc css.No a hlavně co mi zbejvá je nějaký menu nahoru.Jinak na tejhle doméně to zůstane(teď určitě) na svůj projek budu mít webhostin to už zařizuju ale na tohle ne.

Re: rsBloger-bez sloupce
Zaslán uživatelem/kou: DavidT (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-12, 21:35

Tak už to jede akorát mám problém ve zobrazení horního menu co sem tam přidal v IE se zobrazuje špatně a to že po najetí se barva nezmění v celím obdélníku ale jen v malý části a když mám tu druhou šablonu(konkrétně fórum) tak že by se to menu mělo zorazovat v prostředu jenže bohužel se zobrazí vlevo a to je problém jen s IE protože FF a Opera to zobrazují OK jinak kód toho css je
#thicktabs li a{
float: center;
color: black;
padding: 8px 11px; /*padding of tabs*/
text-decoration: none;
background-color:777777;
}

#thicktabs li a#leftmostitem{ /*Extra CSS for left most menu item*/
border-center: 1px solid #d3bdbe; /*left border style*/
}

#thicktabs li a:visited{
color: black;
background-position: center; /*Position background image to the left instead of default right, to hide indented underline for this link*/
}
#thicktabs li a:hover{
color: black;
background-color:A0A0A0; /*background image swap on hover*/
}

Nevěděl by někdo co s tim?
www.zscercany.ic.cz www.zscercany.ic.cz/forum.php

Re: rsBloger-bez sloupce
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-13, 09:41

#A0A0A0

float: center????? :) border:center???? :) to CSS je celé také... akési zvláštne



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava pa3k v 13.12.2006 09:45.

Re: rsBloger-bez sloupce
Zaslán uživatelem/kou: T_m (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-15, 20:50

Jak použít jinou globální šablonu na určitý typ stránky, např. na některé aliasy? Jakým způsobem nastavit, aby se při určiteém aliasu načetla jedna šablona a při jiném šablona jiná?

Re: rsBloger-bez sloupce
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-16, 13:29

SEARCH: prepínač šablóny
Najlepšie problermatiku pochopíš preštudovaním lengine.php a info nájdeš určite aj tu na fóre , hint: "generovanie vzhľadu".

Re: rsBloger-bez sloupce
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-16, 13:31

T_m napísal/a:
-------------------------------------------------------
> Jak použít jinou globální šablonu na určitý typ
> stránky, např. na některé aliasy? Jakým způsobem
> nastavit, aby se při určiteém aliasu načetla jedna
> šablona a při jiném šablona jiná?


Pre inšpiráciu môžeš pozrieť napr. na plugin kforum. Tento plugin si sám ošetruje prepínanie z defaultnej šablóny na download.sab.

Re: rsBloger-bez sloupce
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-16, 15:46

Změna není obecně složitá, jen se musí naplnit $rs_main_sablona názvem šablony co je potřeba, ale popravdě nemám s aliasy zkušenosti, tak nevím jestli je tam něco takového vůbec možné udělat.

Re: rsBloger-bez sloupce
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-16, 19:57

Pre alias to asi možné bude, stačí nejak tú premennú switchovať podľa vstupnej hodnoty v GET. Jeje nastavenie musí prebehnúť pred samotným generovaním vzhľadu.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.