phpRS layouty : phpRS Fórum
Sháníte nějaký vzhled webu? Nevíte kde upravit barvy?
phpRS - redakční a informační systém
Layout pro 2.6.0 do 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: Dawe84 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-21, 22:23

Dobrý den,použil jsem VYHLEDÁVÁNÍ ,ale bohužel ani jedno téma mi nepomohlo vyřešit můj problém.
Nainstaloval jsem si phpRS 2.8.0.A nahrál na web šablonu zřejmě pro 2.6.0.Zkusil jsem tedy v administraci nahrát šablonu.Vše se povedlo,v konfiguraci jsem ji označil jako globální šablonu. - ještě pořád všechno ok.Ale jdu na web a píše mi to toto:


Warning: main(image/rs_shape/lengine.php) [function.main.php]: failed to open stream: No such file or directory in /home/free/ic.cz/f/fotbalcesky/root/www/myweb.php on line 20

Warning: main() [function.include.php]: Failed opening 'image/rs_shape/lengine.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php/smarty/libs:/usr/share/php/iclib/:/usr/share/fpdf:/usr/share/php/:/usr/share/php/jpgraph/') in /home/free/ic.cz/f/fotbalcesky/root/www/myweb.php on line 20

Fatal error: Call to undefined function: generuj() in /home/free/ic.cz/f/fotbalcesky/root/www/index.php on line 11


Prosím poraďte co s tím mam dělat.Popřípadě jak upravit šablonu,jestli to tu už někde je,omlouvám se,ale nenašel jsem to.

Předem Děkuji,
Dawe

Re: Layout pro 2.6.0 do 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: Dawe84 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-22, 11:13

Je to layout sice s názvem rs_shape,ale úplně předělaný,ab nedošlo k nějakým omylům.

Re: Layout pro 2.6.0 do 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-22, 11:31

Chyba v nastavení cesty k layout engine - premenná $adrlayoutu ==> najskôr zle nastavená cesta v inštalátore šablóny (install.php) premenná $rs_gsab_soubor[0] alebo $rs_gsab_soubor[1]. Porovnaj si skutočnú cestu k súboru lengine.php s tým čo máš uložené v tabuľke rs_global_sab. Chybu odstrániš opravou install.php a následným odinštalovaním a nainštalovaním šablóny. Alebo ak veľmi dobre vieš čo robíš - priamo editáciou obsahu tabuľky rs_global_sab ;)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 22.10.2006 11:31.

Re: Layout pro 2.6.0 do 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: Dawe84 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-22, 11:34

heh,díky moc,ale nevim co přesně myslíš tou opravou,v php se vůůbec nevyznám,mohl bys mi přesně říct co mám udělat (např. di do install.php a oprav $rs_gsab_soubor[0] na $rs_gsab_soubor[15356] nebo tak nějak.Prosím tě.Děkuji předem,
DAwe

Re: Layout pro 2.6.0 do 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-22, 11:41

Skús si to ešte raz prečítať (prípadne použi slovensko český slovník ak treba) a pouvažuj. Máš tam vysvetlený postup a aj pravdepodobnú príčinu chyby. Jednoducho povedané skotroluj si cesty v install.php. Neviem ako máš ten layout spravený (aké sú názvy adresárov) takže presnú radu kde čo zmeniť nečakaj.

Re: Layout pro 2.6.0 do 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-22, 12:21

no a případně si porovnej oba layoutu a nech si vypsat rozdíli mezi nimi. Uvidíš, že jich moc není

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Layout pro 2.6.0 do 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: Dawe84 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-22, 12:54

ááá,už to mám,díky moc za pomoc :-)

Re: Layout pro 2.6.0 do 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: T.o.m.m.y (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-26, 22:25

kde by som stiahol ten layout rs_shape?



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.