phpRS layouty : phpRS Fórum
Sháníte nějaký vzhled webu? Nevíte kde upravit barvy?
phpRS - redakční a informační systém
phphome
Zaslán uživatelem/kou: tesyno (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-23, 23:47

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo mohl poradit jak nainstalovat layout do phphome. Všude se píše že mam jít do admin sekce a dát tam konfigurace a tak dál, ale v phphome dyž se přihlásim do admin sekce tak tamnikde žádný konfigurace není. Díky tesyno

Re: phphome
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-24, 08:34

To bude asi nedorozumenie. phphome nemá s layoutom nič spoločné.

Re: phphome
Zaslán uživatelem/kou: tesyno (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-24, 11:18

aha tak teď sem v tom případě uplně mimo. Já myslel že layout je vzhled ne??? Omlouvám se ale s php nemám vůbec žádný zkušenostti chtěl jsem se to naučit ale doufal jsem že se to nemusí dělat vše jen přes kod. Mám základy jen s HTML, a to jen ty základní programy jako je xara, front page, dreamwaver. Jak to teda s tim php je??? Myslíte že jako neznalec php b se mi mohlo podařit nějaké ty stránky vytvořit?

Re: phphome
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-24, 11:46

Skús si prejsť dokumetáciu a články o phpRS na www.supersvet.cz všetko sa dá, len treba chcieť. [http://www.supersvet.cz/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=14] stačí čítať

Re: phphome
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-24, 11:47


Re: phphome
Zaslán uživatelem/kou: tesyno (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-24, 11:52

Jo já si dokumentaci četl, nebo alespoň její část ale někde sem se zasekl, protože tam bylo právě nějaká ta konfigurace. Pokusím se již neotravovat jen bych měl ještě poslední 2 otázky, je lepší nainstalovat program phphome full, nebo nainstalovat jednotlivé balíčky a ještě dá se v phpčku tvořit podobně jako ve front page v náhledovém režimu? děkuji

Re: phphome
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-24, 12:25

To je fuk, ja som začínal na phphome, teraz mám xampp a používal som aj virtuálny server pod VMware (debian). Je jedno na čom to rozbeháš, odporučil by som xampp. Layout do phpRS sa inštaluje cez admin rozhranie phpRS.

Re: phphome
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-24, 21:06

phphome se mi moc neosvědčilo, zkus easyphp (www.easyphp.org) to je podle mě pro začátečníka (a zatím i pro mě :-) ) ideální.

--------------------------
Mart, PStudio

Re: phphome
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-25, 13:33

ja phphome takymoc nemusim...
osobne mam appserv (v2.4.5) a jsem spokojen [http://www.appservnetwork.com/] :-)

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.