phpRS layouty : phpRS Fórum
Sháníte nějaký vzhled webu? Nevíte kde upravit barvy?
phpRS - redakční a informační systém
Bewell 3
Zaslán uživatelem/kou: ada.cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-12, 23:49

Ahoj všem, nemá někdo Bewell 3 pro verzi 2.8.0??? Já vím, všude se tu píše ať si to člověk upraví, já ale v tomhle nevynikám, tak pokud nějaká dobrá duše tento layout má, tak mi pls zde nechte link nebo mi ho pošlete na adacz@centrum.cz .

Ještě prosba nevíte, co je toto za chybu: Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/sokol-kosorice.com/sokol-kosorice.com/db/phprs_sql_to_mysql.php on line 181

Díky všem za odpovědi !!!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava ada.cz v 13.07.2006 00:03.

Re: Bewell 3
Zaslán uživatelem/kou: virakus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-06, 18:38

Připojuji se s naprosto stejným problémem....Stařičký bewell3 je klasika. Je možné ho napasovat na verzi 2.8.?Mám problém hlavně s kódováním. Neporadí někdo? Nebo obecně, jak přizpůsobit kódování layotu vyrobeného v jiném kódování? Jde to? Zkoušel jsem v .sab souborech změnit v meta tagu kódování před samotnou instalací, ale nepomohlo to...

Díky mnohokrát

Víťa R.

Re: Bewell 3
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-06, 20:31

ještě prohnat texty buď RECODE nebo třeba PSPad-em

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.