Jiné : phpRS Fórum
Na něco jsme zapomněli?
phpRS - redakční a informační systém
BANNERY
Zaslán uživatelem/kou: BikerSkin (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-12, 00:28

Nevíte náhodou které soubory pracují s pluginem banner ...., potřebuju jich vytvořit víc ovšem očividně jsem nenašel vše kde se musí provést úpravy ... díky Martin

Re: BANNERY
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-12, 11:30

Ak cheš viac pozícií pre bannery v systéme, musíš upraviť databázu a admnistráciu bannerov. Už sito presne nepamätám, robil som to dávno, ale mám pocit, že pre každú novú pozíciu bude treba vložiť nejakú default hodnotu do databázy + upraviť administráciu tak aby pre každú pozíciu existovala funkcia a case hodnota v "rozcestník-u".

Re: BANNERY
Zaslán uživatelem/kou: BikerSkin (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-12, 13:08

to vím, taky sem to udělal ... vytvořil jsem nový pluginy banner3 atd... a v administraci upravil jeden soubor, ovšem očividně s bannerama pracuje ještě nějakej a já ho nemůžu najít ...

Re: BANNERY
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-12, 14:09

Nerozumiem v čom je problém. Plugin, banner1 a banner2 nepracujú so žiadnymi súbormi. Pozri do kódu. Všetky informácie ťahajú zo štandarných funkcií phpRS: mrkni na funkciu Banners_str(). problém tohto pluginu je ten, že pomocu neho nespravíš viac nezávislých reklamných pozícií ale len rozšírenie zobrazenia štandardnej hornej alebo dolnej reklamnej pozície do bloku.

Ja som nerobil plugin, ale úpravu systému: [http://www.kvalitne.sk/sample/phpRS-reklamny-system-supermod.png]

Re: BANNERY
Zaslán uživatelem/kou: cesir (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-09, 08:39

Dobrý den,
něco podobného jako máte vy jsem teď zrovna začal řešit.(Tzn.začal jsem vytvářet plugin banner3) ale jak vidím,vy to máte vyřešeno.Neposkytl by jste mi prosím tuto úpravu phpRS?

Děkuji

Re: BANNERY
Zaslán uživatelem/kou: cesir (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-09, 11:06

Už je to hotové.
Nebylo to složité cca.hoďka práce.Jen se to neřeší pomocí pluginu ale rovnou úpravou kódu a databáze.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava cesir v 09.10.2009 11:08.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.