KForum : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně KFora?
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4
kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: dinkousek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-20, 14:25

je tahle verze někde ke stažení?? nikde jsem jí nenašel:( Lae je vidět tady: [http://www.saton.cz/rs280/kforum.php] neporadil by někdo?

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-21, 16:05

Není.
Má to být první verze s plně funkčními levely což je právě ten malý háček. Dodělal jsem to celé mimo zabezpeční aby nikdo se znalostí přesného umístění skrytých, jemu nepřístupnách, témat se na ně nedostal.
Množství práce v zaměstnání mi zatím nedovoluje to dotáhnout do konce. Mimo tuto "drobnost" je to funkční, nicméně bez ní je to taky k ničemu :(

Příští měsíc zatím vypadá nadějněji s časem, čemuž nasvědčuje i to, že jsem se sem po několika měsících dostal, tak se na to zkusím kouknout.

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: dinkousek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-21, 16:46

tato verze vypadá velice schopně, nechtěl bys mě ji někám dát?? Když je plně funční až na ty drobnosti, tak si ji zatím můžu dát na web, a pak si jí předělat, ale zatím by se mě moc hodila:D kdyžtak pls marek.lubos@gmail.com



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava dinkousek v 21.01.2008 16:46.

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: exd (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-25, 16:13

Kubajsi, neslo by si nekde stahnout uz tuhle "nedodelanou" verzi? pro to na co to potrebuju by to urcite stacilo. prosim prosim :)

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: kubox (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-06, 12:05

Chcel by som sa spýtať či v KFóre 1.3.5 bude aj slovenská lokalizácia. Pravdupovediac mi to dosť chýba. Navyše jazyk nie je riešený cez externé súbory, takže musím hľadať v skriptoch slová. Kubajs, nemohol by si to spraviť? Na preklad do slovenčiny by som sa v pohode dal.

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-17, 20:12

Já vím, dělám samé sliby a skutek utek. Vyházení opravdu všech textů ven jsem si schovával až nakonec. Přece jen se špatně ladí zdroj plný proměnných bez orientace dle hlášek. Vím, jde to i jinak, ale je spousta věcí co se daly dělat od začátku jinak a teď to je obtížné přepisovat. Tím nechci říct, že externí texty nebudou. Budou .. jen nejsem schopn říct datum.
Vždy, když začnu mít dojem, že se mi už ukázalo okno a mohl bych to konečně dotahnout, navalí se na mě práce. Je 20:10 a dorazil jsem teprve domů ... odcházel jsem z domu po šesté. Už je to skoro standardní pracovní doba.
Moc mě tedy nebijte, po konci měsíce ... daních ... snad bude volněji. Kolikrát jsem to už říkal? Raději to ani nebudu počítat ...

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-18, 19:01

Tak my se zkusíme obrnit trpělivostí a počkáme........ ;)

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: kubox (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-20, 19:49

Kubajs: Samozrejme. Vieme, že každý má svoje povinnosti. (31. marec je blbý dátum - to všetci vieme :)). Ja som sa len chcel spýtať, či to bude, nakoľko som to nikde nevidel. Som rád, že nad tým uvažuješ. Môj úmysel nebol vedieť dátum vydania. Ja mám podobné problémy, keďže robím so svojím webom nejaké projekty a dátum je veľmi zlý priateľ.

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: exd (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-02, 11:47

Kubajsi, nebylo by mozne dat ke stazeni novou verzi fora? vim, ze to jeste neni dodelane a neni hotove zabezpeceni, ale to zrovna napr. me vubec nevadi...

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-15, 13:52

Skoro rok co jsem se sem nedostal. Pěkný. :(

Žádné novoroční předsevzetí jsem si nedal, jako ta jiná, by se nejspíš stejně nesplnila. S phpRS dělám stále dál, protože jsem ho už před pár lety nasadil jako svého pomocníka v rámci intranetové sítě a dodělal k němu hromadu evidencí a přehledů.
Bohužel ... forum tu nikdo nevyužívá a tak si to nemůžu zařadit do osobního pracovního plánu. Na začátku roku, když jsem si tak pochvaloval, že jsem ten celý systém tak krásně vybalancoval a vyladil, mi změnili komplet strukturu podniku, vložili další mezivrstvu vedení a tak mě čeká překopání přístupových práv. Je docela možné, že to zasáhne i forum a tak to třeba, konečně, v rámci úprav celé dodělám.
Ne, není to slib, ale je to opravdu hodně velké přání.

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-07-07, 19:29

Dobrý den,
prosím o radu.

Upravoval jsem si kforum pro layout.
Vše mi dopadlo dobře, ale nemohu posunout slova odpovědí jistě a určitě viz na

[http://czklan.xf.cz/kforum.php?akce=topic&Top_ID=3]

jde mi jen o to, aby to nebylo tak blízko tabulky.

Předem děkuji za pomoc.




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava roman v 08.07.2010 15:03.

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-07-08, 15:01

Asi jsem se špatně vyjádřil:

odpovědi se mi řadí hned vedle kraje tabulky a tudíž tam není žádná mezera.
Navíc to v opeře obarvuje tabulku.
Nevíte někdo co s tím?
[http://czklan.xf.cz/kforum.php?akce=topic&Top_ID=3]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava roman v 08.07.2010 15:04.

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-07-20, 10:55

Link nejede, předpokládám, žes to tedy už vyřešil.

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-07-20, 10:55

Link nejede, předpokládám, žes to tedy už vyřešil.

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-07-28, 18:12

Tak jak vypadá práce na Kforu 1.3.5?
Jsem ochoten Ti pomoci s úpravami. dej vědět.



* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Lonanek v 28.07.2010 18:12.

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-07-28, 21:29

no taky by mě zajímala nějaká nová verze fóra. nicméně vím že jde o činnost dobrovolnou a neplacenou takže počkám čeho se dočkám. mé zkušenosti s php nejsou na takové úrovni abych se do toho pustil. nicméně bych měl pár tipů:

hodila by se možnost "zviditelnit" některou kategorii nebo téma pouze pro danný a vyšší level a pro méně zdatné uživatele nějaký podobný systém "šablon" jako má třeba galerie (to já nepotřebuju, ale mnoha lidem by to usnadnilo život).

S pozdravem Tomáš

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-07-28, 22:26

"Nová" verze fóra (1.3.5) funguje u Kubajse na webu zde . Vím, že už tam má zakomponované levely, ale ty šablony.....

Hoď mi odkaz na to co máš na mysli, nejsem teď moc v obraze, externí galerii nevyužívám.


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-07-29, 01:56

externi galerie ma sablony ve formatu externich html souboru, kde se jeden pouziva pro nahled seznamu galerii, dalsi pro zobrazeni prehledu obrazku v galerii a dalsi pro zobrazeni samotneho obrazku atd....

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-08-01, 17:53

Ahoj,
ještě ne, ale již jsem to rozjel na ostro tedy ten web.

zde je ukázka

[http://czpublic.czechian.net/kforum.php?akce=topic&Top_ID=4]

Citace:

Asi jsem se špatně vyjádřil:

odpovědi se mi řadí hned vedle kraje tabulky a tudíž tam není žádná mezera.
Navíc to v opeře obarvuje tabulku.
Nevíte někdo co s tím?

Takže jakmile někdo zřídí nový příspěvek je to zařazeno do leva a tudíž blízko tabulky.
Jakmile někdo odpoví je jak citace tak odpověď řazena do leva a tudíž blízko tabulky.

Děkuji za radu.

Re: kforum v. 1.3.5
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-08-03, 13:21

Asi bych se podíval do databáze co tam napsal ve skutečnosti, pak zkontrolovat php kód, popř. CSS
Určitě jen tak by se nemělo objevit na konci příspěvku "/center"


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.