KForum : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně KFora?
phpRS - redakční a informační systém
KForum 1.2.2 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-11, 23:37

Tak jsem dal dohromady verzi s blokem poslední příspěvky a pár dalšími změnami. Připomínám znovu, že to stále považuji za BETA verzi, protože prošla jen mým testováním a to ještě v omezené míře díky nedostatku času. Je tam i pár věcí nad kterými možná budete zvedat obočí, protože na ně nevede odkaz, nebo pracují trochu jinak. Je to tím, že jsem uřízl vývoj kvůli dokončení verze a zůstalo mi tam dost fousů na další vývoj, které jsem z toho už nechtěl vymazávat. Funkčnosti by ty nadbytečnosti neměly vadit.

Než se pustíte do změn:
- byly přidány dvě databáze, jinak není v datech žádna změna - tudíž data jako taková vám to nezmění
- ale než se pustíte do přemazávání souborů novými - OPRAVDU si udělejte jejich zálohu - testoval jsem to jen na svém webu a dokud mi několik dalších testerů neodkývne, že tam nejsou chyby, beru to jako potenciálně nechodivou věc (to není nezodpovědnost, jen realita, že? :)

Snad jsem dal do instalačky vše co je třeba a doufám, že jsem tam nezapomněl žádnou ladící hlášku.

Teď si ještě uvědomuju, že jsem do popisu upgrade nenapsal, že je potřeba po nahrání nových souborů plugin odinstalovat a zase nainstalovat - to kvuli systémovému bloku. Zítra to tam dopíšu.

Tak, uvidíme, tu to máte:

[http://www.saton.cz/mdk/download.php?sekce=2]

Re: KForum 1.2.2 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: skuter (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-16, 20:57

Kubajs, pekná práca. Hneď na druhý deň, ako si to uvolnil, som nové fórum hneď nainštaloval.
Skúsil som to na lokále. Pekne to funguje. Zatiaľ som nemal čas poriadne to prevetrať. Pustím sa do toho cez víkend a podám správu.
A nechceš tam do Kategórií dať ten moj nápad s ikonami "dvojitá zložka"? Ako na : www.skutrklub.cz/kforum.php

Ešte raz pochvala.

Re: KForum 1.2.2 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-17, 01:18

Stále to mám za dobrý nápad, jen jsem to musel rychle dodělat a musí se vychytat ještě chybky a nedodělky (o kterých vím i ty o kterých zatím ještě ne).

Jinak, díky ... nicméně to stále ještě není úplně dle mých představ ... a tak jak bude zase chvíle volna, zase s tím o kousek pohnu.

Re: KForum 1.2.2 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-24, 20:14

V instalaci nebyl aktualizovaný jazykový soubor ... moje hlava děravá ... napraveno, instalace je opravena (díky za upozornění).
Navíc jsem ho dal na web samostatně ke stáhnutí (rozbalit do adresáře lang/cz)

Re: KForum 1.2.2 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: golfinstudio (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-22, 21:24

Musim říct, Kubajsi, dobrá práce. Po roce a pul se mi podařilo Kforum rozchodit jak na 265 tak nyní i na 280. Akorát jsem nepochopil funkci avatarů. I když lze nastavit jejich používání, netuším jak si čtenář uploadne svuj obrázek k foru.

Golfin***[http://www.rpgstudio.eu]

Re: KForum 1.2.2 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-30, 11:22

Zatím je to jen na správci aby je tam ručně nahrál. Z hlediska avatarů je tato verze méně než beta. Protože jsem si na ně ale v průběhu jiných úprav už dělal fousy a zobrazení je v základu hotové, tak jsem je zviditelnil. Nicméně to ber opravdu jako první nástřel.

Re: KForum 1.2.2 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-30, 11:30

UPOZORNĚNÍ!
Pro ty co si stáhli script jen na konverzi. Je v něm malá chybka. Název databáze je místo "rs_" generován jako "rs265_". Zůstalo to tam od ladění, protože mám na webu databáze ke vsem phprs od verze 250.

Re: KForum 1.2.2 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: DavidT (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-04, 21:37

Jinak našel jsem pár chyba a to:
1) Název tématu a podtitul se neodřádkovávají pokud je jedno dlouhý slovo třeba xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
ale přizpůsobí se vzhled stránky což rozhodí vzhled.
2)Jde přidat prázdy topik bez niče ani nadpisu myslim že by to chtělo mít vyplněný všechna políčka kromě podtitulu témata(není nutný)
3)Když jsem vytvořil to úplně prázdné téma a pak jej smazal na hlavní stránce se mi zobrazí u sekce téma 0 příspěvků 1 myslim že to bude nějaký bug.
4)Při smazání uživatele který založil topik se při zobrazení napíše jako text píspěvku eh,nikdo což by ani tak nevadilo kdyby se nevygenerovala hláška: Warning: mysql_result() [function.mysql-result.php]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 52 in /home/free/ic.cz/z/zscercany/root/www/db/phprs_sql_to_mysql.php on line 233

Další věc se týká přidání nového topiku a zobrazení topiku na začátku přehledu bez ohledu na datum myslim že to není moc šťastné řešení když si fakticky kdokoliv kdo je registrovaný může založit neomezeně témat se zapnutou funkci.Kdyby tam přišel spamer tak by takhle mohl pěkně zasekat forum.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava DavidT v 04.11.2006 21:57.

Re: KForum 1.2.2 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-06, 00:08

1) název je omezen na 30 znaků (ve ver.122 snad i jen na 25) takže moc nechápu jak ti může rozhodit vzhled. Podtitul byl pravda neomezený. Od nové verze je omezení na délku slova nastavitelné proměnnou ve zdroji ... navíc díky plné funkčnosti moderátorů by to mělo být v jejich správě.
2) no, nikomu sice prázdný název nevadil, ale přesto se od nové verze doplňuje "bez názvu"
3) nenapadá mě nic jiného než chyba v databázi ... (standardně to nedělá ... alespoň na to nikdo neupozornil)
4) ano, vypíše "eh, nikdo" protože neznám lepší způsob jak jinak vyřešit příspěvky smazaného uživatele ... chybovou hlášku to ale neháže ... (standardně to nedělá ... alespoň na to nikdo neupozornil)

Poslední, přikurtování topicu na začátek přehledu ... od toho tam jsou moderátoři aby to ohlídali.
KForum je určené vyhradně pro zaregistrované uživatele, takže uživatel co by chtěl něco spamovat by byl opravdu blázen.

Re: KForum 1.2.2 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: DavidT (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-06, 12:49

1)Moje chyba mám to trochu jinak neboť mám kvůli šabloně málo místa pro zobrazení a tak se mi rozšiřuje forum a hapruje to vzhled
2)Chtělo by to aby alespoň uvedl pod titul myslim že je lepší když je tam alespoň trochu popisu.Protože aby tam byla jenom ikona to se mi zdá takové zvláštní
3)Nevim jestli jo tak se omlouvám
4)Jestli je ta chyba jen u mě tak OK lepší řešení bych taky neměl

jj vim že to spadá pod moderátory ale když tam nikdo neni tak může spamer zasvinit forum na pul dne.

Re: KForum 1.2.2 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-06, 13:02

Ještě jsem zapomněl říct, že kforum co máš není nejspíš to oficiální (některé věci tudíž mohou být jinak než u mne) ... nemohl by totiž házet chybu v "db/phprs_sql_to_mysql.php on line 233" ... volání db přes phprs_sql_ dotazy nebylo v žádné z vypuštěných verzí uděláno.

Re: KForum 1.2.2 pro verzi 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: spleen (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-06, 08:18

když nainstaluju na local tak to funguje, pokud to dám na web tak při zadání mujweb/kforum.php mám vlastně úplně bílou stránku,nic se nenačte, přitom i v adminu vše funguje / zobrazují se kategorie a mohu je i vytvářet/



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.