KForum : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně KFora?
phpRS - redakční a informační systém
Požadovaný slovníkový soubor neexistuje!
Zaslán uživatelem/kou: golfin.wz.cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-19, 10:05

Požadovaný slovníkový soubor neexistuje! Toto mi hlásí v administrační správě, když najedu na vytvoření nového tématu, vrátí mne to na uvodní obrazovku administrační správy. Používám verzi phprs 265 a verzi Kfora 100 se smajlíkama. Zatím jsem rozchodil na webu uvodní část, kde se dá registrovat jako čtenář, jinak mi nic nefunguje. Víte někdo jaký slovníkový soubor, nebo název to požaduje? Děkuji.



Golfin[http://www.golfin.wz.cz]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava golfin.wz.cz v 19.08.2005 10:16.

Re: Požadovaný slovníkový soubor neexistuje!
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-19, 15:15

což takhle použít vyhledávání
...
tak pak najdeš třeba i toto vlákno

chce to se nejdřív trochu snažit , než se zeptáš...

Re: Požadovaný slovníkový soubor neexistuje!
Zaslán uživatelem/kou: golfin.wz.cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-19, 17:28

Na to nepotřebuji vyhledávání, o tom vím. Ovšem tento problém zřejmě tkví jinde, po nakopírování souborů, což jsem testoval jako první, se stále nic neřeší.
*usmívá se*



Golfin[http://www.golfin.wz.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava golfin.wz.cz v 19.08.2005 17:30.

Re: Požadovaný slovníkový soubor neexistuje!
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-19, 18:48

záleží na tom jaké soubory a kam jste nakopíroval. Ono v řadě pluginů není tato možnost (slovníkové soubory pro administrační část) implementovaná, takže ten soubor musíte vytvořit sám, není v dodávce ... a ta hláška znamená, že phpRS hledalo soubor určitého jména v určitém adresáři a nenalezlo ho tam... takže tam nejspíš skutečně není *usmívá se*

jedná se o soubor, který je(má být) v adresáři: phprs/lang/cz a má tuto konstrukci názvu :

admin_sl_nazevmodulu_cz.php

nazevmodulu se liší podle názvu modulu daného pluginu, a naleznete ho v souboru plugin.php v tom pluginu

takže si přečtěte, jak se jmenuje modul tohoto pluginu, vytvořte v prázdný soubor, který se bude jmenovat podle výše uvedené konstukce a umístěte ho do toho adresáře. Hláška by měla zmizet (jinak samotná hláška nemá vliv na funkčnost, pokud administrace nefunguje, bude problém někde jinde)




Re: Požadovaný slovníkový soubor neexistuje!
Zaslán uživatelem/kou: golfin.wz.cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-19, 19:08

Problém bude někde jinde, protože to opravdu není slovníkovým souborem. Budu to hledat, pak dam vědět. Pokud to najdu.



Golfin[http://www.golfin.wz.cz]

Re: Požadovaný slovníkový soubor neexistuje!
Zaslán uživatelem/kou: chadas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-25, 20:49

Podařilo se Ti to najít? Naivně jsem si myslel, že když vyřeším problémy s češtinou na stránkách a na MySQL, budu mít vyhráno. Nainstaloval jsem externí phpRS galerii a jsem kde jsem byl :( Už se v tom hrabu celé odpoledne a nemůžu na to přijít :( Tím hůř, že PHP není moje parketa. Všechno je v pořádku akorát teď při příhlášení to píše "Požadovaný slovníkový soubor neexistuje!" a čeština při konfiguraci galerie je totálně v p..... :( Asi to vzdám. Tolik času už jsem tomu věnoval a teď tahle rána. Pokusí se mi ještě někdo poradit? Na jiném hostingu to šlo jako po másle a za pár minut to běhalo všechno na první šlápnutí. Teď ale každý krok provází spousta problémů :(

Přílohy: phpRS_galerie.jpg (36kB)  
Re: Požadovaný slovníkový soubor neexistuje!
Zaslán uživatelem/kou: vlad47 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-22, 22:10

Tiež mám i tento problém s galériou. I ďalší.
Niekde som čítal, že galéria beží i pod 2.8.1, tak som ju nainštaloval. Všetko pri inštalácii bolo OK, až kým som nechcel pridať obrázok. Tu mi vypísalo chybu v gal_fnc_picture.php riadok 509 teda
case "move": move_uploaded_file($this->obrazek_cesta,$this->obrazek_nazev_novy); break; // normalni pridani
a ešte ďalši (nezachytil som ho bohužiaľ).
Skúsil som odobrať plugin (to prebehlo OK) a znovu pridať, no a tu mi vypísalo, správu so slovníkovým súborom. A keď som preťukal otvorenie admin rubrík, zmizlo to a nahradilo sa správou
Error C5: Pri pokuse o import zadaného plug-inu došlo k chybe. Overte si správnosť zadanej cesty a kompatibilitu plug-inu s vašou verziou phpRS!
Cesta je bezpečne správna, je teda naozaj problém s verziou. Viem, že vo fóre je niekde písané, že má bežať.

Poradte mi ak viete. Vďaka !

Re: Požadovaný slovníkový soubor neexistuje!
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-23, 19:25

co tohle [http://www.phprs.net/forum/read.php?5,31512] ?

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.