Interní fórum : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně interního fóra?
phpRS - redakční a informační systém
Nová verze interního fora 1.5.0
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-30, 14:06

Naleznete jí v download sekci hepbegclubu Je primárně určená pro verzi 265 a layout "freestyle" (není vyloučena její funkčnost i s předchozí verzí, ale není to testováno) a pro případ jiného layoutu to lze upravit, většinou velmi snadno

Instalace/upgrade a některé častější problémy jsou popsány v souboru cti_me.txt, který je součástí balíčku. Jako tam tak i zde doporučuju v případě upgradu raději skutečně PEČLIVOU zálohu databáze (tabulek, které mají něcos společného s interním forem). Sice je to hodněkrát testované, ale sichr je sichr. Dotazy a problémy směřujte nejlépe sem.

Re: Nová verze interního fora 1.5.0
Zaslán uživatelem/kou: Co0kies (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-15, 16:09

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv4/www/idt.cz/subdomains/hepbegclub/lang/sl_sk.php:171) in /srv4/www/idt.cz/subdomains/hepbegclub/download.php on line 38


dako to nefacha stiahnut...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Co0kies v 15.01.2006 16:10.

Re: Nová verze interního fora 1.5.0
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-15, 19:46

Hele, máš pravdu, na konci toho slovníkového souboru byly ještě dva znaky konce řádku. Už by to mělo být OK. Zkus to a napiš to sem, ano?

Re: Nová verze interního fora 1.5.0
Zaslán uživatelem/kou: Wraith (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-18, 14:10

Pořad to nejde. Mám stejnou chybu

Re: Nová verze interního fora 1.5.0
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-19, 11:01

napiš mi na mail: kristian.vrhel(zavinac)seznam.cz, pošlu Ti to v příloze (večer z domova). Na ten soubor se ještě večer podívám (kdyžtak mi v tom mailu pošli přesnou kopii toho chybového hlášení, ano ? díky)

P.S. ještě jsem se na to jednou podíval, a byl tam ještě jeden neviditelný znak
zkuste to, prosím, ještě jednou, už tam snad nic nebude. ;-)

P.S.S : houby, ten znak mi nejde smazat, i když ho smažu a následně uložím, tak když soubor otevřu znovu, je tam pořád. (děláno v PS padu) v českém slovníku to není, když jsem zkusil udělat kopii toho českého a potom vyměnit vnitřek mezi závorkami, tak se tam stejně na konci objevil nadbytečný znak nového řádku (netuším v tomhle momentě proč). Zatím nevím co s tím, je to nějaký problém editoru, možná nějaké špatné nastavení. zkusím to zeditovat ještě v něčem jiném. Jinak ten mail platí.

P.S.S.S: ještě jsem to zkusil v něčem jiném. Takže pokud to nepůjde ani teď, tak už asi nevím co s tím.



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava Kryšpín v 19.01.2006 11:45.

Re: Nová verze interního fora 1.5.0
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-19, 14:02

[http://pabi3.com/article130/pspad-php-utf-8-a-cannot-modify-header-information/]

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nová verze interního fora 1.5.0
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-19, 14:38

Člověče, díky. Sice to asi nebylo u mě přesně tohle, ale na konci té ukázky, co tam pabi3 má (ten obrázek nastavení rpogramu PSPAD), je "přidat odřádkování na konci souboru, pokud není" a to jsem zaškrtnuté měl. Smazal jsem to, a je to zřejmě OK

Že mě to nenapadlo. A to jsem tenhle článek určitě četl, vzpomínám si na to (ale jen tak zběžně, no :-) ) díky! I pabi3-mu!

Re: Nová verze interního fora 1.5.0
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-11, 13:16

Drobný update: v balíčku je nepatrně rozšířená nápověda k instalaci a přidaný přeložený slovníkový soubor pro slovenčtinu (diky, Kroky-mu :-) ) Link je jinak stejný.

Re: Nová verze interního fora 1.5.0
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-20, 00:50

Oprava chyby, která způsobila nemožnost se přihlásit do "privátních" fór a update slovenského slovníkového souboru ve foru. Link na stažení je stejný.

Re: Nová verze interního fora 1.5.0
Zaslán uživatelem/kou: JiHo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-03, 20:34

Prosím o radu:

Testováno na localhostu, MySQL 5, PHP 5, tabulky fóra mají kolem 20 MB (data z webových stránek). Po nainstalování této verze do phpRS 265 (upgrade z fóra v. 1.3.0) po provedení jednorázové úpravy a pokusu otevřít jakékoliv téma z administrace:


Warning: mysql_numrows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in D:\www\jitrnizeme\plugin\intforum\intforum.php on line 385

Warning: mysql_numrows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in D:\www\jitrnizeme\plugin\intforum\intforum.php on line 388


Při pokusu otevřít jakékoliv téma ze stránek:

Warning: mysql_numrows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in D:\www\jitrnizeme\kifo\vzhled\standard\kifoshow.php on line 181

Warning: mysql_numrows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in D:\www\jitrnizeme\kifo\vzhled\standard\kifoshow.php on line 184



Re: Nová verze interního fora 1.5.0
Zaslán uživatelem/kou: JiHo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-17, 18:03

Vypadá to, že příchodem phpRS v. 2.8.1 už Interní fórum končí - nejde vůbec nainstalovat (ani ta poslední verze). Ohlásí to, že se jedná o nekompatibilní verzi.

Po marném pátrání se ptám, jestli někdo neví o úpravě fungující pod v. 2.8.1???

Prosííím!!!

=== JiHo === WEB: Jitřní země ===

Re: Nová verze interního fora 1.5.0
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-18, 21:41

Popravdě řečeno se mi teď na forum nedostává volného času. Ale někde mám snad i verzi, která fungovala pod 280,
mám takový dojem že jsem přepisoval nějaká ta sql na phprs_SQL, takže by mělo být možné jí nastavit i na 281. Ale nebyl na ní nic nového, jen snad umožněná kompatibilita s 280, žádný systém levelů se mi nepodařilo dodělat.
Nevím jestli jí najdu ale v příštím týdnu se jí najít pokusím. Pokud jí najdu, tak jí zde zveřejním. (přídám link).

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: Nová verze interního fora 1.5.0
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-18, 23:03

JiHo napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Warning: mysql_numrows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource
> in D:\www\jitrnizeme\plugin\intforum\intforum.php on line 388

co kouknout do googla, vím že je zase nějaká chyba na win

[http://www.google.cz/search?hl=cs&q=mysql_numrows+and+mysql5&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=]

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nová verze interního fora 1.5.0
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-20, 11:10

No, tak jsem vytvořil verzi fora, kompatibilní s 280/281 (testováno s čistou instalací phpRS 281 win-1250)
Je to v podstatě BETA verze, jednak jsem jí dokončil před pár minutama a jednak jsme část změn dělal někdy skoro před rokem a na nějaké pořádné testování nezbyl čas. Beze změn funkčnosti nebo vzhledu proti předchozí verzi, zejména to nepodporuje systém levelů a nemá plánované ochrany proti spamu. Nicméně i tak by to mělo být normálně funkční. Změny v databázových tabulkách žádné nejsou. Stačí tedy vyměnit soubory.

Ale VÁŽNĚ: je to BETA, tak si starou verzi zazálohujte. OPRAVDU!!


Najdete to tady

Za přípomínky budu povděčen. kristian.vrhel(zavin)seznam.cz

Ještě drobná poznámka: má to sice čislování 1.6.0, protože se plánovaly nějaké změny, na které bohužel nedošlo, takže to je v podstatě až na pád drobných kosmetických úprav a přepsání volání databázových funkcí z mysql_něco na phprs_sql_něco stejné jako 1.5.0. Nějak se mi nechtělo vymýšlet jaké vlastně že číslo by to mělo mít, už jsem to tak nechal.
A upravil a přibalil jsem tam i plugin :poslední diskuse, který k tomu patří. Nebalil jsem ho zvlášť, jako dříve, je prostě přibalen k tomuhle. Stejně to patří k sobě a jeho autor mi to tak kdysi dovolil.

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava Kryšpín v 20.02.2007 11:18.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.