Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: Bokky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-19, 13:43

Prosím pomohl by mi někdo nainstalovat galerii 0_99_500d?Podle toho návodu co je na té stránce kde stahuje ta galerie sem to nepochopil byl by někdo tak ochtný a popsal mi to tu bod od bodu?Co kams emá nakopírovat atd? Prosím předem děkuji.

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-19, 13:50

a co jsi na tom nepochopil? [http://www.phprs.net/magazin/gallery/]

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: Bokky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-19, 13:58

Mozná ti připadám jak debil ale z phprs začínám.

Obsah zazipovaného souboru zkopírujete k index.php (vznikne vám tam adresář galerie_install); v prohlížeči potom pustíte adresu www.vasweb.cz/galerie_install/index.php a instalacni skript vas (snad) provede instalaci nove galerie.

Jako tím tu složku 0_99_500d ...zkopírovat k index.php?

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: Bokky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-19, 14:04

Předtím sem tu složku 0_99_500d nakopčil k index.php a pak dal www.vasweb.cz/galerie_install/index.php a nic...Tak už nevím co kam nakopčit...

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: Bokky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-19, 14:09

?

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-19, 23:02

> Jako tím tu složku 0_99_500d ...zkopírovat k
> index.php?

chtel jsem se zeptat, kdes vzal v instalaci tu slozku "0_99_500d". ja jsem si stahl archiv galerie z vyse uvedeneho odkazu [http://www.phprs.net/magazin/gallery/] a zadnou slozku tohohle nazvu v archivu nemam. mam tam jen slozku
"galerie_instal".

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: Bokky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-20, 08:44

No tak teď už to vůbec nechápu, protože já na té stránce [http://www.phprs.net/magazin/gallery/] klikl na Stažení galerie a po satžení galerie jsem tuto galerii odzipoval a byla vní složka 0_99_500d a složka galerie_instal tam není...Opravdu už nevím.

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-20, 10:26

Pravda, na té stránce dochází k jisté zmatečnosti. Po kliknutí na ten velký odkaz Stažení galerie se stahuje verze 0.99.500d, jenže ten červený text je již o novější verzi 0_99_900_beta4_prefinal, kde je i odkaz ke stažení. Proto zde dochází k jistému rozporu ve verzích, na které jste koukali.
Bokky, stáhni si tu novější verzi, rozbal ji a vzniklý adresář galerie_instal si nakopíruj do rootu webu. Pak spusť www.vasweb.cz/galerie_install/index.php a postupuj dle pokynů.. Je to snadné....

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: Bokky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-20, 18:04

Jooo díky teď sjem to už dokázal:-) Díky moc

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-25, 16:41

Ahoj všichni,
prosím o radu, nainstaloval jsem gallerii, která mi "funguje", ale při přidávání obrázku do galerie to vypíše hlášku viz foto a přitom to normálně soubor do složky gallery v rotu webu nahraje.
poradíte?

Přílohy: error.jpg (43kB)  
Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-27, 14:05

roman napísal/a:
-------------------------------------------------------
> Ahoj všichni,
> prosím o radu, nainstaloval jsem gallerii, která
> mi "funguje", ale při přidávání obrázku do galerie
> to vypíše hlášku viz foto a přitom to normálně
> soubor do složky gallery v rotu webu nahraje.
> poradíte?


obmedzenia hostingu, sám s tým asi nič nespravíš

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-27, 14:08

no ja tedy nevim, ale proc je v te chybove hlasce eval a imap_open - to prece v galerii nema co delat - neni to necim "zavirovano" ?

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-27, 15:12

Děkuji za odpověď. Již mr3ska mi psal, že to je na jejich straně a musím přiznat, že to bylo to prvé, co mě napadlo, ale je zajímavé, že inzerci 3.0 rozjedu bez jakýchkoli problémů.
No nic hald se nedá nic dělat, taky se kvůli tomu nezblázním.

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-27, 15:27

no tyhle hlasky s omezenim hostingu by nemeli mit nic spolecneho - to spis svedci o tom, ze se tam nejak infiltrovaly php prikazy, ktere tam nemaji co delat - a jak uz jsem psal, jestli to neni napadene nejakym virem ci neco podobneho

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-27, 15:35

Napadený to určitě není, protože to zkouším vždy od začátku, tedy nově nahraná databáte i phprs a potom galerii, ale nic. Onoto vlastně funguje, jako nahrání obrázku se uskuteční rozchození pluginu taky není problém, ale pak se vyskytnu ten error, který jsem přihodil do přílohy. Při vytváření tabulek, které provádím podle návodu tak dávám tu prostřední možnost, protože vlastně vytvářím úplně novou gallerii, ale nevím jestli to vytváření dělám správně. Raději bych měl sql soubor samostatně. A pak v rotu webu mám složku galerie_install a když jí tam mám tak to nejde vůbec a proto musím soubory v této složce ještě nahrát do rotu. Pak to de, ale blbě jak jsem popsal. Používám 2.8.1.
Děkuji.

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-27, 20:02

no neco necim napadeny byt musi, jinak se tam nemuzou objevit ty funkce eval a imap_open - nic takoveho v tom souboru na radku 512 neni

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-27, 21:05


Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-27, 22:48

Jede ti to na webzdarma?
Myslím totiž, že to nejede kvůli tomu.
Nevíš kde sehnat tu verzi 0_99_900 beta4?

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-28, 16:53

roman napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Myslím totiž, že to nejede kvůli tomu.

myslim, ze to nefunguje kvuli tomu, ze se tam objevuji prikazy, ktere tam nemaji co delat, takze dokud nezjistis, proc je tam eval, imap_open a session_save_path tak nema cenu delat neco dalsiho

Re: Instalace galerie
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-28, 20:02

Trošku jsem to přechválil, po pokusu nahrát první obrázek to samé:

Warning: move_uploaded_file(): Unable to access gallery/gal1_obr1259434765_130.jpg in /9p/wz.cz/j/jirj/test/gal_funkce/gal_fnc_picture.php on line 509

Warning: copy eval imap_open session_save_path() has been disabled for security reasons in /9p/wz.cz/j/jirj/test/gal_funkce/gal_fnc_picture.php on line 512


Galerie má několik podstatných chyb. Dále neeistuje slovníkový soubor (zbytečná hláška v administraci)....


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.