Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Rozmazané zobrazení stránek
Zaslán uživatelem/kou: *Petr* (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-11, 19:24

Zdravím všechny a obracím se s pro mě záhadným problémem. Před časem jsem vytvořil web, který se mi při rozdílném zadání adresy zobrazuje jinak. Konkrétně jde o to, že při zdání adresy bez www viz web je web ok, ale když zadám adresu i s www viz web , tak se stránky jakoby nepatrně roztáhnou a všechny obrázky jakoby zhnusnou .. setkal jsem se s tím poprvé a zatím se mi nepovedlo najít jakýkoliv náťuk jak to vyřešit popř. kde hledat problém .. budu proto rád za každou reakci

ELHcards | Pivní sběratelé | Pivní sběratelství | PENAweb | KSK | MACkits | Laktos collection | Kartičkové kalendáříky

Re: Rozmazané zobrazení stránek
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-11, 20:09

jo ja vim cim to je.... predpokladam ze mas firefox a kdyz jsi byl na strance zadane i s tema trema W tak jsi si omylem "odzoomoval" web. zkus dat kombinaci tlacitek "CTRL" a "+" nebo pro zmenseni zase naopak kombinaci "CTRL" a "-" a uvidis.... resil jsem to taky a takovahle kravina me fakt nenapadla



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava mr3ska v 11.10.2009 20:10.

Re: Rozmazané zobrazení stránek
Zaslán uživatelem/kou: *Petr* (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-11, 21:31

tak to je mazec, díky moc .. tohle by mě fakticky nenapadlo, vůbec si neuvědomuju, že bych to odzoomnul, zajímavé, ale pomohlo to :)

ELHcards | Pivní sběratelé | Pivní sběratelství | PENAweb | KSK | MACkits | Laktos collection | Kartičkové kalendáříky

Re: Rozmazané zobrazení stránek
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-11, 21:40

no jo, me to taky nenapadlo. mesic jsem nad tim premejslel proc pri zadani s www mi to dela a pri zadani bez www ne... no a pak sem na to cirou nahodou prisel....



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.