Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Nový RS ?
Zaslán uživatelem/kou: Sevin (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-09-01, 12:34

Dostal jsem takový nápad.
Protože vývoj phpRS 3.x.x je pravděpodobně v nedohlednu, tak mě napadlo, že by jsme mohli my vytvořit nový RS. Záleželo by, jestli by jsme ho programovali od začátku nebo ze základu phpRS, pokud z phpRS, museli by jsme se zeptat autorů, jestli by nám to dovolil, případně by jsme verzi 3.x.x mohli udělat my.
Já osobně bych RS nezvládnul udělat, jsem spíš přes HTML, CSS a jednoduché PHP :D

Takže pokud by měl někdo zájem, ať sem napíše a nějak se domluvíme :)
Díky

Re: Nový RS ?
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-09-02, 15:40

Heh, tak tohle mi zcela vyrazilo dech...
Ani v nejmensim bych nepomyslel na to ze bych si vyrabel svuj rs3.
Kazdopadne sam za sebe mohu rict, ze ja se svou troskou do mlyna asi neprispeji, to bych asi radeji"otravoval"jirku, zdali by nechtel v necem pomoci, testovat, atd...
Mno ale jelikoz jsem casove zcela indisponovan, takze nelze nic z me strany uskutecnovat.
Kazdopadne pokud si mohu ciste soukrome myslet, tak ti "nejvernejsi" jiste at uz jakoukoliv cestou mozna Jirkovi pomahaji.
Tolik muj skromny nazor,



ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Nový RS ?
Zaslán uživatelem/kou: mirekk (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-09-02, 17:04

Sevine, Sevine... zkusils někdy něco podobného? Ach jo chlapče...
Ale iniciativě se nikdo nebrání. Nahoď sem aspoň odkaz na tvůj (tvoje) web(y) běžící na phprs ať se podíváme, co vlastně umíš.
To je bez urážky, aby sis nemyslel...

Re: Nový RS ?
Zaslán uživatelem/kou: Sevin (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-09-03, 19:48

měl jsem fcarsenal.hy.cz (dříve fcarsenal.kx.cz, přestěhoval jsem se později na hy.cz protože bylo rychlejší než ic.cz) na verzi 2.6.5, své doby to byl 3 nejlepší web o Arsenalu v ČR :D hned po gunners.cz a fcarsenalcz.com, dělal jsem ho dohromady asi 2 roky (maximálně) a ti co ho znají ví :D ale protože phpRS 2.6.5 nemá žádnou spam ochranu v komentářích, přemnožil se mi tam spam (samozřejmě až po té co jsem ty stránky tak půl roku nedělat, potom je nějaký robot přesměroval na nějaké cizí stránky, ale teď už je mi to celkem jedno) :D ještě jsem dělal chvíli jednu webovou hru, ale ta nakonec nevznikla. Potom jsem měl ještě premierleague.czweb.org, ale to už jsem dělal opravdu dávno a navíc ve wordpressu. Webů jsem dělal dost, ale né všechny stály za to :D

Jinak jak jsem říkal, jsem spíš na HTML, CSS a grafiku :D V php se docela vyznám, ale né že bych byl nějaký super programátor v php :D to rozhodně ne, teď jsem se to php začal učit trošku víc. Jinak okolo webů jsem se začal pohybovat tak na konci roku 2006, nyní je mi 14 :)

Re: Nový RS ?
Zaslán uživatelem/kou: ATP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-02-02, 10:41

Z výše uvedených webů je vše buď nefunkční, neb zdroják obsahuje troják.

Rozesmálo mě spojení "..nyní je mi 14 let.." ... "..ale to už jsem dělal opravdu dávno..".
Já jsem "nedávno" přišel z vojny - asi 20 let :-)

Předpokládám, že v v době prvního webu, tedy jak píšeš dávno, už byla verze 2.8.1, proč 2.6.5 ?



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.