Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Dotaz
Zaslán uživatelem/kou: qwyzop (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-19, 22:09

Proc jste porad mazete moje tema?

Re: Dotaz
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-19, 22:55

nevim proc ti kdo co maze, ale nemuze to bejt treba tim ze to tema porusuje pravidla? nebo je to tu reseny tolikrat, ze staci pouzit vyhledavani? (predem rikam ze se spravou fora nemam nic spolecneho)

Re: Dotaz
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-19, 23:20

Protože jestli ty psát česky jako téma toto tak já nedivit se :D

1) pročti si pravidla, zda je neporušuješ
2) zamysli se, jestli vkládáš téma do správného fóra / kategorie
3) použij před založením tématu vyhledávání
4) než něco "postneš", přečti si to po sobě, jestli to má hlavu a patu a zda bude případný čtenář schopen tvůj dotaz vůbec pochopit, natož ti pomoci a rozumně ti na něj odpovědět
5) podobné dotazy se píší do offtopicu - PŘESOUVÁM - tedy NEMAŽU (doufám, že to najdeš a nebudeš své téma pokládat zas za smazané :D )

btw: Poprvé něco dělám s tebou založeným tématem, takže výše zmíněné body jsou jen domněnky, proč se tak mohlo s tvými tématy stát.

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Dotaz
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-20, 07:51

taky nepatrim mezi administratory, takze s tim "mazanim" nemam nic spolecnyho, ale tvoje prispevky se netykaji phpRS a naopak vypadaji jako pokusy o hacknuti tohoto fora...

Re: Dotaz
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-20, 08:50

Uprav si profil, ak budeš vkladať nezmysly a presmerovania, nečuduj sa, že ti to niekto z adminov zmaže. Skúšaš tu veci, za ktoré by si mohol byť právne postihnuteľný. Nerob to - posledná výzva. Inak podávam trestné oznámenie, nie si až tak anonymný ako si myslíš ty wannabe h4xor ;-) Zneužiť známe chyby fóra je pod úroveň - rovnako ako to, že správca nevie toto fórum včas zaplátať :-(



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava pa3k v 20.03.2009 09:08.

Re: Dotaz
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-20, 10:20

koukam...

kdyzjsem se chtel podivat co je to za cloveka tak najednou jsem byl na:

h t t p ://w w w.qloxiz.zaridi.to/?to=aHR0cDovL3BocHJzLmN6&cookie=phorum_session_v5=marty%3A0b4e7a0e5fe84ad35fb5f95b9ceeac7

rozhodne se mi nelibi ze nekdo zneuziva situace a posila nekomu cizimu moji session .-(

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Dotaz
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-20, 17:28

qwyzop napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Proc jste porad mazete moje tema?


protože seš trapná LAMA, která se snaží nabourat cokoliv, co kdo udělá a navíc nástrojema, který sis postahoval, protože se na nic jiného nezmůžeš.
A jak tak koukám, tak čeština také nebude "tvůj velká kobyl"

a jak psal pa3k, koukej se odtud zdekovat, něž těch trestních oznámení na tebe bude více!
On totiž Internet není tak anonymní, jak si myslíš



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava JanVar v 20.03.2009 17:33.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.