Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
SEO analýza
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-14, 03:29

Na [http://seo.wamos.cz] jsem dal k dispozici WAMOS SEO analýzu zdarma. Nejedná se striktně o SEO analýzu, ale myslím, že může být tak nazývána a SEO je jejím skutečným cílem a zaměřením. Umožní vám otestovat nejen optimalizaci vašeho zdrojového kódu, zjistit aktuální hodnotu ranků vašeho webu, ale především SEO optimalizaci zvoleného webu na zvolená klíčová slova, která velmi ovlivňují celkový výsledek SEO analýzy. Dále jsem dal k dispozici automaticky generované ikony s výsledky analýzy:
1) výsledek SEO analýzy webu
2) aktuální pagerank webu
3) aktuální s-rank webu
4) aktuální jyxorank webu
5) aktuální alexa rank webu
Vše můžete využít zdarma, s případnými poznámkami či dotazy se obraťte na mě - ať už tu (přednostně) či emailem (tím nemyslím dotazy typu "proč tohle a proč tamto", ale např. připomínky k testům, návrh na další fce a vývoj aj.).

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: SEO analýza
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-14, 18:41

Super projekt GURU ;-) ale ja si napriek tomu rýpnem: To fixné pozadie ma vytáča do nepríčetnosti ;-) Pri nastavenom "jemnom scrolovaní" to na scrolluje hnusne pomaly.

Re: SEO analýza
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-14, 19:31

Heleď se, MEGA GURU. Asi mi budeš muset nahrát na video s komentářem co ti na tom vadí :D osobně jsem to raději udělal takto, protože nekvalitní LCD při mnou zvoleném pozadí mohou "problikávat".

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.