Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Připojení k SQL Serveru
Zaslán uživatelem/kou: StarDuke (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-15, 17:21

Zdravím,
vím že tenhle dotaz sem tak úplne nepatří, ale nikdo mi nedokáže poradit a sám už táké nevím.. Jestli někdo znáte fórum zamšřené na tyto problému, budu Vám vděčný za link. Specializujete se na PHP, ale doufám že se tu najde někdo kdy je ochotný poradit.
Mám problém s připojeník k SQL. Server mám nainstalovaný a spuštěný, vytvořenou db a testovací tabulku, uživatele s oprávněním owener. Rád bych se k db připojil z Accessu, vytvořím si projekt, připojení k existující db na SQL, ale žádný server neni vidět.. Kdyby jste nekdo vedět čím by to mohlo být, budu moc rád. Uvítám každou radu..

Díky, StarDuke

Re: Připojení k SQL Serveru
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-15, 17:41

a jaky SQL server to je? MySQL? nebo je to nejaky jiny databazovy stroj?

Re: Připojení k SQL Serveru
Zaslán uživatelem/kou: StarDuke (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-15, 18:02

MS SQL Server 2005 Express

Re: Připojení k SQL Serveru
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-15, 18:41

v tomto pripade tedy nevim, jestli existuje nejaky nativni pristup, ale minimalne by melo jit udelat zdroj ODBC a k nemu se pak accessem pripojit

Re: Připojení k SQL Serveru
Zaslán uživatelem/kou: StarDuke (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-15, 21:17

Tak připojení už jsem vyřešil. V Accessu mam tabulku s daty z SQL Serveru, můžu se ne ně dívat ale prozměnu je nemůžu měnit.. Nevědel by někdo co s tím :-) Vím že jsem otravnej, ale sam na to nestačím..

Díky StarDuke



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.