Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Budoucnost phpRS..? Nejspíš ztráta času!
Zaslán uživatelem/kou: Jenda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-29, 23:20

Hlavně mne rozesmála ta bronikusova připomínka o aliasech. Nic osobního, ale je vidět, že o tom skutečně nic neví, přitom je alias to, co je na phpRS v podstatě triviální věc a velmi užitečná. Nechají se do toho prát i skripty v Jávě. Nechápu pak jak si chce troufat na velký a sofistikovaný CMS, je to ale jeho boj, tam pak pozná zač je v Pardubicích perník. Ujišťuji, že hodně draho. Ale zkusit to může, proč ne, třeba mu to může vyhovovat.
Jinak snahu vývojářů Drupalu o bezpečnost kvituji pochvalně též, byť někdy to přerůstá až v neskutečný bombardování nebohého uživatele novými aktualizacemi. Viz během tří neděl z verze 6.4 na 6.6, což je docela rachot. Asi to má ale smysl, ostatně bylo by pěkné, některé takové fíčury do nového phpRS zabudovat, například údržbu jádra /nebo dokonce i layoutů, což už asi chci moc/ pomocí cronu, nemělo by to chybu. Tím by zase byl phpRS o míli dále. Ovšem to už není asi pro freehostingy a některý pochybný servery za 39,- Kč. Já sice na novou verzi phpRS zase tak moc nečekám, stále přežvikuju svojí oblíbenou 2.6.5, ale pokud bude 3.x pěkná, proč ne...

Re: Budoucnost phpRS..? Nejspíš ztráta času!
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-29, 23:20

pa3k napsal/a:
-------------------------------------------------------
> phpRS je taký milý a jednoduchý
> systém, že mi jednoducho prirástol k srdcu.

tak to nejsi sam. mne osobne phpRS vyhovuje take. a par lidem kterym jsem ho ukazal taktez. a je pravda, ze se diky nemu ucim nove a nove veci (i kdyz ted neni skoro cas) a taky diky lidem na tomto foru, kteri jsou ochotni pomoci s pripadnymi problemy ci dotazy. dekuji vsem zde......

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.