Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
youtube - spuštění videa po vstupu na stránky
Zaslán uživatelem/kou: marw (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-08, 08:09

Nevíte jak na to? Prostě aby návštěvník vstoupil na stránku a video se automaticky spustilo. Zkoušel jsem někam napasovat autostart="1", ale bez úspěchu.

<center>
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/tZmDWltBziM&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/tZmDWltBziM&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
</center>

Re: youtube - spuštění videa po vstupu na stránky
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-08, 10:42

Imho to nebude autostart ale autoplay.
[http://www.jakeludington.com/ask_jake/20061002_automatically_start_youtube_video_playback.html]

PS: myslíš, že návštevníci stránok CHCÚ aby sa im spúšťalo video bez ich vedomia? Milujem, ak si otvorím neznámu stránku do tabu a potom keď vyhúkne hudba, musím hľadať, ktorý tab za to môže. Obzvlášť pri počúvaní hudby na PC je to fakt milé. Za také niečo by som strieľal. Nerob to, ak nemáš fakt vážny dôvod - vytočíš tým kopec ľudí.Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 08.08.2008 10:44.

Re: youtube - spuštění videa po vstupu na stránky
Zaslán uživatelem/kou: marw (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-08, 10:50

Já jsem blbec, asi bych už měl jít spát :) Díky.

Taky nemám rád, když se mi automaticky spustí hudba na stránkách. Můj web je koncipován tak, že návštěvník klikne na odkaz a video se mu začne na nové stránce přehrávat. Do teď musel kliknout ještě na play...

Ještě jednou dík-

Re: youtube - spuštění videa po vstupu na stránky
Zaslán uživatelem/kou: marw (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-08, 10:52

No každopádně nefunguje ani autoplay nebo dělám něco špatně, večer na to ještě mrknu.Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.