Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
fórum
Zaslán uživatelem/kou: adminfl (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-12, 20:08

Prosím, zkoušel jsem nainstalovat k phpRS několik různých fór a většinou jsem bouchnul na ěščřžýáí atd... Poradí mi někdo nějaké malé fórum které 100% funguje?

Udělal jsem si pěkný layout pro punBB a nechodí mi v něm diakritika... Na oficiálních stránkách je nějak mrtvo... Není tady někdo kdo ho provozuje a ještě je případně u station.cz?

punBB mi hlásí tuhle chybu...
An error was encountered
Error: Unable to fetch search index words.

Vyzkoušel jsem všechny dostupné instalační varianty standard a improved... databáze MySQL 4 a MySQL 5... kódování, taky všechna dostupná...

Pokud nechám standardní angličtinu, tak ěščřž... funguje bez potíží... jakmile přepnu na češtinu tak, jak v profilu, tak v administraci se ěščřž... rozseká na hadry.

V MyAdmin jsem v rámci svých schopností nenašel nic nežádoucího. Např. Když jsem zvolil instalaci v kódování 1250, tak jsem měl všude 1250 atd.

Na php jsem krátký a potřebuji radu...

Na lokále mi punBB chodí naprosto bez potíží... a chtěl bych ho zprovoznit protože jsem pěkně dlouho pro něj tvořil layout... hm

Díky za jakékoliv info


Re: fórum
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-14, 13:34

na tomhle odkaze jsou asi tři fora, některé z nich by fungovat mělo když byla dělaná speciálně pro phpRS...
[http://www.phprs.net/forum/index.php?6]

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.