Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
nová verze
Zaslán uživatelem/kou: dinkousek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-02, 14:57

tak co??neví někdo kdy bude nová verze a co v ní bude nového??

Re: nová verze
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-02, 19:33

Nová verzia sa nikdy vopred neavizovala, termín vydania závisí od času, ktorý môže Jirka venovať vývoju. Novinky budú zasadné ;)

Re: nová verze
Zaslán uživatelem/kou: aggi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-03, 10:13

Nějaká ochutnávky z toho co bude nového v nové verzí by nebyla? :)
Vzhledem k upravám a "vylepšením" které jsem na svých stránkách v phpRS udělal jsem docela hodně zvědavý... :)

...::: [http://aggi.empyrea.net/] :::...

Re: nová verze
Zaslán uživatelem/kou: mad.fox.51 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-07, 16:10

Ahojda, taky by mě zajímalo kdy bude nová verze a co v ní bude, alespoň malinko nějaké info prosíííííím :-)

- = NO A = -

Re: nová verze
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-07, 17:50

Tak prezradím, že najbližsia nová verzia bude onedlho, sledujte supersvet.cz :-) Jedným dychom musím ale povedať, že to bude verzia "servisná", resp. niečo ako opravný balík, takže zásadné novinky nebudú asi žiadne - zato ale budú pridané nové dôležité bezpečnostné a ochranné funkcie. Zmena bude jednoduchá a upgrade sa bude dať vykonať zmenou jedného súboru v staršej distribúcii a doplnení jedného riadku do niektorých scriptov, takže tí čo majú svoje vlastné forky a prekopané systémy k svojmu obrazu, nebudú musieť toho v kóde veľa meniť.

K skutočnej novej "neservisnej" verzii sa vyjadrovať nemôžem, termín naozaj presne nevie a teda nemôže zaručiť ani sám autor - takže fakt nemá zmysel to riešiť. Keď príde čas, určite bude zverejnené info, každopádne - zmeny budú zásadné - systém prejde na úplne novú generáciu (v.3) a pravdepodobne bude prepísané celé jadro ak nie kompletne celý systém. Na diskusiu o novej verzii je priskoro. Je možné, že bude šanca pridať sa k skupine betatesterov. Neviem ešte, či Jirka bude robiť betatestovanie verejné alebo v uzatvorenej skupine. Keď už sme pri tom testovaní, bolo by dobré ak by sa dala dokopy skupina ľudí, ktorý by sa vedeli aktívne zapojiť do testovania. Chce to výbornú znalosť samotného phpRS systému a aspoň základné znalosti php/SQL. Znalosti tvorby pluginov sú výhodou. Myslím, že každý, kto vytvoril nejaký ten plugin alebo layout by mal mať šancu pridať sa k testovaciemu tímu. Záujemci ma možu kontaktovať, odmenou im bude dobrý pocit ;-)

Re: nová verze
Zaslán uživatelem/kou: mad.fox.51 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-15, 11:08

Co toto, kde je ta nová verze ??? :-)

- = NO A = -

Re: nová verze
Zaslán uživatelem/kou: mad.fox.51 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-15, 11:09

Kam šel ten příspěvek o nové verzi ??? :-(

- = NO A = -



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava mad.fox.51 v 15.01.2008 11:09.

Re: nová verze
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-16, 10:09

Príspevok som zmazal. To bol môj omyl, pomýlili som si dátum vydania 2.8.1a - a myslel som si že je to už nový opravný balíček, ktorý má byť najbližšie vydaný.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 16.01.2008 10:10.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.