Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Lama lamou zůstane
Zaslán uživatelem/kou: adminfl (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-30, 19:16

No já děkuji za ad2)...
A ke xhtml - mě spíš překvapuje, že to na x webech v xhtml běží... a když jsem to zkoušel já, tak jsem se nestíhal divit co všechno by se muselo předělat... Tak jsem chtěl vědět jak na to...
dík

Re: Lama lamou zůstane
Zaslán uživatelem/kou: antek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-15, 20:10

Neda mi sa neozvat...
Podobne problemy v mnohych prispevkoch a vela rozculovania - uplne zbytocneho... (neplati pre toto vlakno)
Ja som zacinal s phprs pred pol rokom a odradzalo ma prave to, co sa popisovalo vyssie - neprehladnost hoci uzitocnych informacii a rad, netaktnost v prispevkoch a caste grobianstvo (aspon taky pocit to vo mne zanechalo). Ked som aj mal problem, s ktorym som si nevedel poradit, radsej som cusal, preklikaval sa spletou zbytocnych informacii a pomaly zanevieral na system, kedze internet som mal vtedy len v praci.
Pred mesiacom som si kupil domenu aj hosting na websupport.sk. Pustil som sa objavovat taje inych redakcnych systemov s tym, ze ako starsi clovek vaziaci si cas nemam chut travit cele vecery pri pocitaci a marnit drahocenny cas. Aj kamarat ma ovplyvnil tym, ze jeho web padol za obet spamu v komentaroch. On pre zmenu nerobil po veceroch ine, iba to mazal prec.
Presedlal som na United-Nuke, kde je ochrana a udajne jednoduchsie nastavenia. Po 2 tyzdnoch stravenych pri PC som bol totalne zufaly. Moje predstavy o jednoduchosti tohto systemu nabural fakt, ze som nedokazal rozbehat slovencinu. Cely nahnevany som vyskusal Drupal, ale tu boli problemy s databazou, co ma uz poriadne napalilo. Nakoniec prisla Joomla. System s mnozstvom nastaveni, ale uz prespikovany komerciou, privelmi objemny pre moj maly hosting... Tu som bol naozaj velmi prekvapeny - videoukazky a jednoduchost instalacie, slovencina bez zavahania na prvy sup... Objavil som clovecinou vonajuci Monikin web, kde v clankoch najde clovek jasny prehlad najcastejsich problemov a obetavu pomoc...
Tu som vsak zistil, ze som v konzerve, kde uz ktosi za mna rozmysla - vela nastaveni som si tu robit nemusel, ale tym som aj stratil moznost robit veci sam, taky borec zase nie som...
Vysledok mojho badania? Vcera o pol jednej v noci som zhodil web a do pol druhej nahadzoval phpRS... Nefunguje cestina, teda ani slovencina, ale ja MAM Z TOHO, LUDIA, RADOST!!!
Viem, ze si dokazem system nastavit a ked sa s nim budem hrat, nastavim si ho ako chcem, hoci po tyzdni skusania. Ked som pred polrokom nemal internet, na lokale som si system sprevadzkoval...
Iny vysledok: neexistuje bezproblemovy CMS... vsade existuju mensie-vacsie problemy hlavne s diakritikou...
A este jedna vec - som tu aj preto, lebo som novacik a chcem sa predsa len cosi poducit, hoci to uz v mojom veku nie je lahke. Uvedomil som si, ze nic nie je zadarmo...
Zelam si len jedno, aby sa forum raz sprehladnilo natolko, aby neodradzalo novacikov... Hadam najschodnejsou cestou by bol akysi vyber najuzitocnejsich a najpouzivanejsich navodov, alebo doplneny manual...

Re: Lama lamou zůstane
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-15, 23:37

Pripravuje sa WIKI, časom určite bude aj FAQ.

Re: Lama lamou zůstane
Zaslán uživatelem/kou: logikJJ (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-17, 16:53

phpRs je pro lamy skvělej
zatím sem tady našel podporu, myslím že nad rámec normálu,
jedu na phpRS asi čtyři měsíce
(diskuze mi pobavila, a přeju hodně štěstí)

[http://poetickej.net]

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.