Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Moje zkušenosti a názor na phpRS
Zaslán uživatelem/kou: MartyMcFly (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-03, 16:04

Zdravím,
nemohl jsem si pomoci ale tento topic jsem musel založit. A za chvíli se dozvíte proč. Minulý rok jsem založil první svůj projek Revolution Blog. Ten jsem provozoval na Blog.cz a musím říci že byl úspěšný a ještě je každý den na něj příjde kolem 100 - 150 návštěvníků. Což není špatné. Ale systém ,který běžel a ještě běží na Blog.cz pro mě začnul být omezující a již pro mé potřeby nestačil a tak jsem opustil od blog.cz a začnul jsem hledat redakční systém ,který by mě stačil. Než jsem narazil na phpRS tak jsem vyzkoušel PHP-Nuke či Joomla a jiné. Ty pro mě byly nic moc. Někteří lidé je chválí ale pro mě prostě nebyly.

Když jsem našel phpRS mělo to pro mě výhody. Byl celý v češtině už od vývoje. Existovalo pro něj mnoho vylepšení (plug-in) a podpora byla a je na dobré úrovni. Tak jsem ho vyzkoušel. A již neopustil. Naprosto jsem upustil od jiných RS systémů. Po několika měsícich co tento RS využívám jsem se rozhodnul že ho použiji na svůj nový hlavní web forever-win.net. A vida nestalo se mi nikdy že by stránky byly hacknuté či by se v nich šířil SPAM v komentářích aj.

phpRS si zaslouží ocenění za to jak je to otevřený RS a dobře upravitelný. Třeba někomu nemusí sedět ale věřím tomu že se i dál rozšíří ještě více než do dnešní doby.





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava MartyMcFly v 03.06.2006 16:05.

Re: Moje zkušenosti a názor na phpRS
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-03, 17:51

Tiež používam phpRS hlavne pre jeho jednoduchú upraviteľnosť a jednoduchú možnosť takmer ľubovolného rozšírenia. Na phpRS som sa začal učiť php a MySQL. Mal som síce už predtým nejaké skúsenosti s SQL, ale do phpRS som ale išiel s tým, že sa na ňom naučím php a tvorbu dynamických webov všeobecne. V tejto možnosti vidím najväčšie prednosti OpenSource. Momentálne som v situácii, kedy je pre mňa oveľa jednoduchšie a praktickejšie naprogramovať si akýkoľvek rozširujúci modul alebo úpravu, ako siahať po nejakom inom CMS. Preto už iné CMS alebo podobné systémy nejak do extra hĺbky nesledujem, nie je treba :)

Re: Moje zkušenosti a názor na phpRS
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-05, 14:09

I já jsem na tom podobně jako pa3k, avšak s tím rozdílem, že já "šel" do phprs pouze s nizkými znalostmi HTML.
A vážně stal zázrak. Pomocí phprs jsem zjistil že existuje nějaké PHP a SQL.. Ano nebýt toho, že je phprs komplet psáno v CZ a navíc krásně komentováno, tak bych programování jako samouk vzdal....
Na závěr chci říct jen toto:
Díky Ti Jirko, za vše co jsi udělal a obětoval za vytvoření phprs!



ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Moje zkušenosti a názor na phpRS
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-05, 18:46

Inu, phpRS...

njn, jenže to bych se zase opakoval, jak už mnohokrát. I já vyzkoušel postupně spoustu CMS a od některých jsem utekl již po dvou dnech, u některých jsem vydržel i rok.

Pak se mi do ruky dostal "phpRS"... :-)))

Jirko DÍKY

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Moje zkušenosti a názor na phpRS
Zaslán uživatelem/kou: pertinax (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-02, 21:19

Dobrý večer priatelia,

moje skúsenosti a názor na phpRS:

1. chcem sa poďakovať autorovi resp. autorom za tento produkt a za jeho sprístupnenie...

2. som si vedomý toho, že phpRS je živé dielo, ktoré sa neustále vyvíja, možno nie je 100% dokonalé, ale aspoň ma to núti myslieť a poznávať nové...

3. pomocou phpRS som si vytvoril "vlastné" stránky, ktoré sú živé a neustále sa budú vyvíjať...

:-)

p.s.: [http://www.zeleznicne.info]

p.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.