Nápady na rozšíření : phpRS Fórum
Napadlo vás zajímavé rozšíření? Myslíte si, že phpRS systému chybí nějaká důležitá funkce? Pokud ano, tak neváhejte a napište nám!
phpRS - redakční a informační systém
phpRS na "subdoménách" - podadresářích
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2012-01-05, 15:28

Z reakcí některých uživatelů na fóru by možná nebylo od věci do "nové" verze zahrnout i možnost provozovat systém s jednou databází a více "podweby".
Jedna administrace, jedna tabulka článků, jedna registrace, .....

Osobně mám něco podobné udělané na svém webu, ale to je jen částečné řešení.



* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: phpRS na "subdoménách" - podadresářích
Zaslán uživatelem/kou: keltoi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2012-01-09, 23:03

Také bych se k tomu přikláněl. Osobně mám na jedné doméně uděláno několik instalací na subdoménách, ale není to spojeno v jeden celek (rád bych to dodělal). K čemuž mé znalosti programu nestačí a také chybí čas.

www.keltoi.cz www.boiohaemum.cz www.keltove.cz www.stopypredku.cz www.archeoparkprasily.cz

Re: phpRS na "subdoménách" - podadresářích
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2012-01-12, 20:11


Re: phpRS na "subdoménách" - podadresářích
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2012-01-14, 19:58

já myslim, že by se to určitě hodilo víc lidem než dvěma. Já třeba tam kde mam nasazeno phpRS na jedné doméně/ dvou subdoménách, tam mám dvě instalace. Jelikož se o českou verzi starají jiní uživatelé než o anglickou a nechci aby se do toho sobě navzájem šťourali.

Re: phpRS na "subdoménách" - podadresářích
Zaslán uživatelem/kou: fortunamor (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-07-07, 10:45

Připojuji se k zájemcům. V tomto týdnu se "mořím" se zprovozněním webu na subdoméně. Úspěšně jsem prošla založením druhé databáze, vytvořením subdomény, za tři dny vyvztekání jsem došla i na problém proč se nemůžu dostat do administrativy a nyní řeším problém, že sice jsem v administrativě, ale přejdu-li do konfigurace, vrátí mě to na přihlašovací stránku a jsem v prd..... Takže zase hledám chybu a rady na fóru....tím pádem jsem narazila i na toto téma. Třeba by bylo fajn ´mít jednu administraci se správou několika webů :-) Tralala :-)

PS: A kdo by chtěl poradit, proč se nemůžu dostat do konfigurace, rada vítána :-)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.