phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jiskra naděje tu stále je :-)
Zaslán uživatelem/kou: Dave76 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2015-02-24, 18:43

To, že bylo fórum phpRS obnoveno, je určitě velmi pozitivní.
Přimlouvám se také za pokračování v dalším vývoji tohoto ryze česko-slovenského CMS. Byla by velká škoda, kdyby zaniklo.
Jsem jeden z těch, kteří bohužel nemohou přispět svou prací na vývoji CMS, ale na druhou stranu bych rád alespoň nějakým způsobem podpořil jeho další vývoj. Napadla mě např. nějaká finanční podpora pro vývojáře. Kdyby měl někdo nějaký nápad jak na to, popř. jakou formou a kam, klidně se ozvěte :-)

(nepochybuji, že budu jediný)

Re: Jiskra naděje tu stále je :-)
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2015-02-24, 21:20

Jediné priame náklady sú na hosting, doménu a do budúcnosti uvažujeme ešte kúpiť SSL certifikát, aby celá phpRS doména bežala na https bez hlášky o problémoch s certifikátom. Vzľadom k tomu, že sú to všetko relatívne malé položky (desiatky € ročne), uhradil to tento rok Krišpín zo svojho. Další rok sa môžeme zložiť ;-)

Podpora na samotný vývoj by sa asi neuchytila v takom rozsahu aby to malo zmysel a osobne neuvažujem, že by som si za to nechal platiť. Vec sa má tak, že tie opravy a vylepšenia potrebujem hlavne pre seba a keď už je to na svete nevidím dôvod to nezverejniť. Najmä pri pohľade na to množstvo nezabezpečených deravých webov…

Re: Jiskra naděje tu stále je :-)
Zaslán uživatelem/kou: Dave76 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2015-02-25, 16:15

Pokud tedy nevznikne přímo podpora pro vývojáře, určitě rád přispěji na výše uvedené náklady :-))

Re: Jiskra naděje tu stále je :-)
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2015-03-14, 13:39

nebudu blbě kecat, je to v současné době v režiji kryšpína a pa3ka, ale rozhodně to bude chtít se posunout někam dál.

Nástin kam to posunout sám nemám, ale rozhodně někam nad nějaký framework....
A protože je pa3k tím, kdo ví, tak jedině že nás zaúkoluje.

K tej podpoře vývojářů...
sice by to asi byla pro spoustu lidí ta správná motivace a i vstupenka, jenže ale....

To raději podpořit provoz serveru, protože sám vím, co to obnáší za roční částky provozovat byť jen VPS, natož vlasntí mašinu.

možná by chtělo od kryšpína zveřejnit nějaké číslo účtu, kam poslat byť jen malou částku na roční provoz.
Jak to bylo v té písni od pana Wericha... KDYŽ NÁS BUDOU MILIONY...
to IMHO zaplatí náklady i s certifikátem.

p.s.
teda mně nic nenadává, odkontroloval jsem si certifikát, a řekl, že je OK

p.s.s.
To: pa3k...
nebylo by lepší, podepsat si svůj vlastní certifikát s tím, že i ostatní CA mají občas problémy, a vystavit ho ke stažení. On se pak rovnou narve do toho MS... (nevím jak se to jmenuje, nepoužívám :-) ), ale třeba moj Firefox vynadal, zkontroloval jsem si, že je to OK a tak těmhle stránkám věřím (byť tedy kontrola připojení je už základu spojení...)
(nebuďme jak ta jeptiška, co na svíčku navlékla tři prezervativy se slovy "jistota je jistota")

Já vím, dá se odklonit cokoliv, ale IMHO projet si připppojení není zase takový problém....

a pozdravuju tu tvoji "lepší polovičku", políbení ji dej za mne a ne, že to odflákneš... , že to posílám jen já ... :-)

pa3ku měj se...


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.