phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Neplatna prihlasovaci session
Zaslán uživatelem/kou: hanz17 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2012-10-10, 17:45

Ahoj, vím, že to tu už je víckrát, ale ani jedna z jakýkoliv rad mi prostě nějak nepomohla.

Mám problém takový, že když se chci přihlásit do admina, přes admin.html tak po zadaní jména i hesla vyskočí Neplatna prihlasovaci session. Už PHPRS mam na jednom webu odkaď jsem to zkopčil a změnil dtb atd.

Vím, že ty rady nejspíš pomáhají, ale asi to dělám špatně, když tak prosím o nějaký návod.. co, jak a kde....



Díky, moc mi tím pomůžete

Re: Neplatna prihlasovaci session
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2012-10-13, 13:45


Re: Neplatna prihlasovaci session
Zaslán uživatelem/kou: hanz17 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2012-10-13, 16:46

To už jsem zkoušel, nepomohlo, tak sem to zkusil dát na jiný hosting respektive Endoru a tam to jde, jenže před tim jsem to měl na hostu 000webhost.com (je lepší) a tady to nešlo. To nejspíš bylo tím i když nevim proč to nešlo

Re: Neplatna prihlasovaci session
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2012-10-14, 00:39

U mě byl jednou problém s jiným časovým pásmem na serveru. Takže se session zneplatnila ihned po vytvoření (rozdíl byl větší nežli ty dvě hodiny - vytváří se podle času serveru ale kontroluje se v prohlížeči na Tvém kompu). Vytvořil jsem tehdy php soubor, který zobrazil čas. Poté, co jsem zjistil oč jde, jsem nejdříve upravil tu dvouhodinovou dobu na trochu více a pak jsem se domluvil s adminem toho hostingu.

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: Neplatna prihlasovaci session
Zaslán uživatelem/kou: hanz17 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2012-10-14, 08:25

No takže to nejspíš nechám na endoře a až se web rozjede tak to přemístím na wedos :)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.