phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
zrušení přijmu informačních mailů
Zaslán uživatelem/kou: richard (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-01-27, 15:51

Čaute všecí,dko sem ještě zavítáte. Potřeboval bych poradit, jak sestrojit odkaz do informačních mailů aby je uživatel mohl jedním klikem zrušit (aby to nemusel dělat přes nastavení svojeho účtu ale aby to vykonal hned ten odkaz pro tu danou adresu ze které na to klikne) díkec

Re: zrušení přijmu informačních mailů
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-01-30, 16:29

Každý email by si musel generovať samostatne aby bol link pre zrušenie jedinečný pre každý účet. To nejak jednoducho spraviť nepôjde. Ja mám spravené zaradenie aj zrušenie tak, že najprv je fotmulár so žiadosťou a na základe odoslania príde aktivačný/deaktivačný email, kde ten link jedinečný.

Re: zrušení přijmu informačních mailů
Zaslán uživatelem/kou: richard (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-01-31, 22:10

No vidiš to mě nenapadlo ;) ale musí se přihlašovat nebo stačí vesat mail a ten se smaže z databáze?

Re: zrušení přijmu informačních mailů
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-02-01, 14:27

Ja mám mailing list spravený ako plugin ktorý posiela maily samostatne pre neregistrovanych aj registrovaným, ktorí majú zapnuté infomaily. Registrovaný to menia v profile, link smeruje na editáciu profilu - tam samozrejme neexistuje iná možnosť ako byť prihlásený - inak sa do editácie profilu nestane. Neregistrovaní sa prihlásia do mailinglistu len vložením emailovej adresy a potvrdením aktivačného linku, ktorý príde na zadaný email. Zdrušenie robím rovnako, takže deaktivačný link je pre každého rovnaký a smeruje na formulár, kde treba zadať email. Viď napr tu - zrušenie: [http://www.papradno.kohaplant.sk/mailing-list.php] (v bloku je formulár na prihlásenie).

Re: zrušení přijmu informačních mailů
Zaslán uživatelem/kou: richard (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-02-01, 22:14

jo přesně tak by mě to vyhovovalo - ať vyplní mail a ten se následně vymaže z databáze. Jenže bohužel se v databázích vůbec neorientuju a v modulech do phprs taky ne (tak leda php html a tak) tak jestli bys mi ten tvuj modul nemohl poslat? :) samozřejmě estly ne tak se zlobit nebudu, nebo aspoň nějak ten základ. Byl bych ti moc vděčnej a šetřilo by mi to práci s učenim se o modulech a pluginech



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.