phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Editor pro PHPRS 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-31, 19:16

Dobrý den,
již proběhlo mnoho diskuse ohledně TEXY či jiných editorů, ale žádný podle návodu zatím nefunguje.
Vždy se najde nějaká chyba, která znemožňuje funkci a implementaci textového editoru do PHPRS.
Proto Vás prosím a žádám, kdo z Vás má, ale fakt podrobný a bezchybný návod jak "a to podotýkám" jakýkoli editor implementovat do PHPRS 2.8.1.
Předem Vám všem moc děkuji za odpovědi.
Roman.

Re: Editor pro PHPRS 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-31, 20:51

Pomohl bych ti s FCKeditorem. Bohužel jej nemám v orig. podobě k dispozici a na jejich novou verzi "CK editor" jsem se ještě nekoukal, takže nevím jak se implementuje. Zda je to shodné nebo předělané, nevím....

Re: Editor pro PHPRS 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-31, 22:21

Děkuji,
je li to možné, bylo by to super, ale právě ta implementace mi nějak nejde podle těch návodů zde uváděných.

Re: Editor pro PHPRS 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-31, 22:59

Zkoušel jsem to podle tohoto návodu [http://www.phprs.net/forum/read.php?32,18231,18316#msg-18316],
ale bohužel mi to nemaká.

Re: Editor pro PHPRS 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-01, 01:03

roman napsal/a:
-------------------------------------------------------
> ale bohužel mi to nemaká.

to je teda dotaz jak stehno...

můžeš říct, co ti na tom "nemaká"? Třeba nějakou hlášku nebo tak něco, my totiž u tvého počítače nesedíme, takže do monitoru ti nevidíme.

Jinak zrovna ten pa3kův návod funguje naprosto spolehlivě, sám jsem ho implementoval právě takhle pro pár uživatelů, co neumí těch pár html tagů

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Editor pro PHPRS 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-01, 01:21

JanVar - no já mam taky pár lidí co HaTMatiLku neovládaj, tak jsem jim to tam nacpal. Nebavilo mě neustálý řešení problémů jako "jak udělám tučnej text" a podobně.

Roman - našel jsem na svý záloze orig. archiv FCK editoru tak se ozvi, já ti to pošlu a vysvětlim. Možná přídeš i na to kdes dělal chybu. ;)

Re: Editor pro PHPRS 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-01, 14:05

Děkuji,
určitě se ozvu.
Implementaci chci, protože mě to zajímá. Jakékoli změny v phprs mi nedělali problém, ale editor mi prostě nejde.
Provozuji to na webzdarma. Např. jsem v pohodě rozjel inzertní systém na phprs, ale když jsem to zkoušel znova už to nemaká. Nevím jestli to je problém na webzdarma či jinde, ale pokud to rozjedu, tak to funguje, ale hází to, že na serveru došlo k potížím. Proč to píšu? Protože stejný problém mám s tou implementací. Když vše vrátím zpátky tak to funguje.

Re: Editor pro PHPRS 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-11-09, 15:38

Děkuji mr3ska, protože podle jeho návodu to šlo bez problémů!
Implementace editoru je velmi jednoduchá, ale pokud člověk nemá ten správný návod tak to prostě neudělá.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.