phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4
Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-21, 10:02

Tak slovenský překlad už jsem obdržel, děkuji uživateli jménem Simon, který mi ho ochotně zaslal. Hned, jak to bude možné, přidám do balíku a dám sem vědět.

EDIT: Přidáno jest...

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava zdenekh v 21.08.2008 12:27.

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: intranet (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-21, 13:19

zdenekh napísal/a:
-------------------------------------------------------
> Tak slovenský překlad už jsem obdržel, děkuji
> uživateli jménem Simon, který mi ho ochotně
> zaslal. Hned, jak to bude možné, přidám do balíku
> a dám sem vědět.
>
> EDIT: Přidáno jest...
>
> | T. O. Severka Děčín | Tomův novozélandský blog |
> New r.č. | Multimedia online - plugin pro phpRS |
>
>
>
> Celkovo upravené 1×. Posledná úprava: zdenekh dňa
> 21.08. - 12:27.


Rad som pomohol. Ked uz neviem inac, tak aspon prekladom. Dufam ze je OK.
Simon

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-21, 14:50

intranet napsal/a:

> Rad som pomohol. Ked uz neviem inac, tak aspon
> prekladom. Dufam ze je OK.
> Simon

Překlad je v pohodě. Prolétnul jsem ho, otestoval a no problemo. Ještě jednou ti díky.

PS: Každý může přispět. I třeba takováhle zdánlivá drobnost, jako je překlad pluginu, je užitečná pro ostatní uživatele;)

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: ThomasV (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-27, 12:04

provedl jsem upgrade na novou verzi a od te doby se mi videa neprehravaji. vyskoci okno s prehravacem, ale misto prehravace je cerny ctverec a nic. nevite kde je problem? diky

UPDATE:
uz sem chybu odhalil, u verze 0.9.3 beta jsou ve slozce multimedia soubory s velkymi pismeny a maji byt s malymi - staci je zmenit na mala psimena a vse funguje ok



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava ThomasV v 27.08.2008 12:12.

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-27, 13:37

Upřesním. Ve starších verzích jsou přehrávače velkými písmeny, ve verzi 0.9.3 jsou už malými. Viz. manuál pluginu.

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: Hetleke (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-13, 06:25

Ak by to bolo možné, privítal by som jednotlivé multimédia zoradené do voliteľných sekcií. Napr. mp3 rock, mp3 folk, video zabavné, video ostatné, track list a pod. Bolo by to možné takto upraviť

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-13, 08:31

Požadavek na kategorie tu už kdysi někdo psal a tenkrát jsem to zamítnul, protože se mi do toho nechtělo. Ale uvažuju nad tím a je pravděpodobné, že se do toho nakonec pustím. Rozhodně to ale nebude v chystané verzi, je to spíše záležitost dalších měsíců. Ale jako vždy, raději nic neslibuji, znám se ;-)

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: Hetleke (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-16, 09:02

Fajn , bude to prehľadnejšie.
Ono času nemá nikto navyše......

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: Gerhard (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-19, 22:48

Zdravím phpRS komunitu,
toto vylepšení (Multimedia) se mi tak zalíbilo, že jsem si ho sosnul a poněkud předělal pro své potřeby. Myslím, že je v něm vše co je třeba, ale rozhodně nemám čas ho upravovat do všeobecně použitelné formy. Navíc nejsem jeho autorem a nikomu nepolezu do zelí.
Pokud autor původního modulu Multimedia chce, mohu mu zaslat soubory, aby si z nich vyzobal vše co potřebuje (Podotýkám, že upravené soubory jsem ochoten postoupit pouze autorovi Multimedia, nikoliv dalším).
Jinak upravené rozšíření Multimedia je k vidění ZDE: [http://www.militaryzone.cz/multimedia.php]

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: Hetleke (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-20, 07:31

Gerhard: to je vľmi fajn. Tak nejak by sa to hodilo. Mali by ste sa dohodnúť so zdenkomh.

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-21, 13:03

Tak asi bych se měl vyjádřit, co? :-)

Koukám, koukám a nevěřím vlastním očím. Tohle je ten můj plugin? Krásná práce, dal sis opravdu záležet. Design výborně sladěnej se stránkou. Pár přidaných záležitostí, z nichž obrázek ve výpisu a možnost zobrazení url, bbcodu apod. jsou drobné, ale dobré nápady, kterými bych se docela rád inspiroval.
A koukal jsem, žes vyměnil přehrávač. To se rovnou přiznám, že nad jeho změnou už nějaký čas uvažuju a dokonce tebou použitý je více než horkým favoritem. Jeho poslední verze už jsou hodně dobré a některé funkční záležitosti mi padly do oka (např. možnost přehrávání videí z youtube či playlisty i pro video). Sice lehké výhrady bych měl k designu, ale to se dá přežít (a navíc od verze 4 nabízí určitou možnost skinů). Takže s největší pravděpodobností dojde k přechodu na tento přehrávač. (PS: Kdo používá playlisty v současné verzi, bude je moci použít i v případě tohoto přehrávače, jsou kompatibilní.)

A co teda dál? Je tu požadavek na kategorie. Osobně mám již nějakou představu, kromě základních kategoriíí uvažuji ještě nad možnosti další vrstvy a přidat i subkategorie. Takže by fungovalo např. následující členění: HUDBA - folk; - rock; -metal; VIDEO -humor; -brutal; apod. samozřejmě si to bude moci každý uživatel nastavit dle vlastní potřeby. Více do hloubky už se mi to ale hnát nechce, nemyslím, že by to bylo nutné a navíc by to pro mě už bylo technicky trochu komplikovanější. ;)

Koukal jsem i na možnost uploadu čtenáři. U této funkce jsem poněkud na rozpacích neb naráží na jeden zásadní problém a to jsou limity hostingů. U Gerharda je to 8MB, někde je to 16 či 24, mám pocit, že jsem viděl i 32MB. Každopádně pro MP3 to není tak velký problém, ale videa mohou narazit. Do osmi mega se často vejdou jen videa někde pod dvěma minutami délky a to už tedy v převedeném formátu flv. Delší videa už neprolezou. No ale to už by prostě záleželo zase na adminech, co chtějí. Každopádně v současné verzi bych ji nepoužil, ale do budoucna bych i nad tímto uvažoval.

Takže co tedy dál? Rovnou říkám, že vše momentálně naráží na jeden problém a to ten, že jsem už nějaký čas bez domácího počítače (fu..ing motherboard) a vývoj tedy stojí. A až ho budu mít, tak tam mám dost jiných věcí, na které bych se chtěl vrhnout přednostně. Takže vydání nové verze se odkládá i s ohledem na zásadní zásahy a změny na blíže neurčité datum. Pokud mi Gerharde chceš poslat upravené soubory s tím, že budu moci použít některé tvé věci, klidně můžeš. Rád si kód prostuduji a v případě, že bych z toho něco použil, samozřejmě tě uvedu v infu jako autora úprav. Email na mě je v dokumentaci.

Ale ještě jednou musím zdůraznit časové a technické problémy, které prostě výrazně ovlivní vydání dalších verzí pluginu, takže se sice máte na co těšit, ale jak dlouho se na to budete moci těšit, to vám bohužel neřeknu.

Jo a ještě jsem se chtěl lehce dotknout tématu zveřejnění uživatelských úprav. Samozřejmě nejsem nijak proti. Je pak i možné, že se s autorem úpravy dohodnu a zapracuju ji do ofic. verze. Stejně tak jako je možné použít můj plugin jako základ pro upravený nový plugin s novým jménem, samozřejmě se zachováním informace o mém původním autorství, pokud tedy nebude kód od základu přepsán. Uživatel už pak jen musí počítat s možnou nekompatibilitou s mou verzí. Rozhodně si tu ale nechci dělat nějaký monopol na multimediální pluginy ;-) To jen tak na okraj k tomuto tématu...

Uf, to jsem se nějak rozepsal. Tak už to tedy zakončím. Děkuji všem uživatelém pluginu Multimedia online za přízeň a podporu, plugin určitě budu vyvíjet dál v rámci mých časových a technických možností a také znalostí;) Nějaké ty nápady a vize co přidat mám, teď přibyla i nějaká ta inspirace od Gerharda, takže plugin by snad měl být do budoucna lepší a lepší pro vaši spokojenost :-D

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-21, 13:39

Život a vývoj tohto pluginu trošku sledujem a teší ma, že sa okolo neho niečo deje. Navrhujem vytvoriť pre plugin oficiálnu zložku fóra v sekcii pluginy - prosím niekoho z moderátorov, nech to zariadnia, ja na to nemám oprávnenia.

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: slovforest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-03, 09:48

Zdravím, mal by som záujem o upravený plugin, tak ako je na www.[http://www.militaryzone.cz], je možné ho niekde stiahnuť, alebo poslať mailom? ďakujem

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-08, 19:59

Zdravím a pozdravuji všechny.
Od mého posledního psaní sem už uplynul nějaký čas a já jsem se konečně dokopal k tomu, abych tu zase nechal pár slov. Takže jak se má vývoj?

Rovnou přiznávám, že vývoj stojí. Mám sice už víceméně jasnou představu, jak by to mělo vypadat, ale k psaní kódu jsem se nedostal. Výpadek se tenkrát trochu protáhl, pak jsem už jen doháněl nahromaděné restíky a k tomu se přidaly další věci. A taky, ono se řekne: dlouhé zimní večery, ale zimní spánek, to je prevít :-)

Tak jen aspoň pro vaše info stručně nějaká idea:

-změna přehrávače z původního na tento: [http://www.longtailvideo.com/players/jw-flv-player/] + možnosti, které to přináší (videa z youtubu, možnosti skinů, pluginy, více na webu přehrávače)
-přidání kategorií, asi tedy ve dvou vrstvách, tak jak jsem již napsal výše
-mírná změna struktury zobrazení i administrace
-rozšíření konfiguračních možností
-drobnosti jako datum přidání, délka a další věcičky... některé mě zaujaly v úpravách od Gerharda, tak to přihodím

výhledově (bez záruky)
-komentáře k médiím
-možnost hodnocení (nejisté, nějak jsem se nedokázal rozhodnout pro nějaký systém)
-možnost nějakých šablon vzhledu alá phpRS či Externí galerie, ale to je opravdu jen taková myšlenka, u které nevím, jestli to bude, napřed bych musel prohloubit znalosti ;-)

A teď k vývoji samému. Momentálně to stojí, protože holt stále není dost času. Změna přehrávače a přidání kategorií s sebou přináší jiné věci a další věci se staly zbytečnými, tudíž zásahy do databáze, změny v kódu apod. Takže jsem po dlouhém přemýšlení dospěl k názoru, než pracně předělávat původní plugin, bude lepší začít na "zelené louce" a napsat plugin znovu. Snad se k tomu dostanu co nejdříve, protože i mě samotnému by se nová verze hodila jako sůl. Žádný termín ale neslibuji, radši...

Tak to je asi tak všechno, snad za pár měsíců nebudu psát další podobný slibovací elaborát, ale přijdu dříve s něčím konkrétním ;-)

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: mad.fox.51 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-11, 21:52

Držím palce a těším se na novou verzi, původní Plugin Multimedia je fajn, ale mě tam vadilo to logo, zatím jsem to vyřešil výše zmíněným flash přehrávačem JW FLV Media Player ale ve starší verzi a dále jsem použil JW Image Rotator na mini fotky v Bloku, kuken můžete udělat, pokud budete chtít, >>>TUTU<<< :-)

- = NO A = -

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: Jiřík (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-08-13, 14:14

ahoj všem. Naprosto bez problému jsem instaloval plugin i db na 2.8.1 (na mě je to výjímečný stav),ale ted mám problém s přehrání soubou "neco.swf" ukáže se mi přehrávač, ale nic nepřehrává. Někdo už tento problém řešil, ale jeho řešní nepomáhá u mne. at adresuju absolutně nebo relativně, nepomáhá.. Tak mne napadá jestli i "neco.swf" musím převést na flv. S tím má trošku problém. Poradí mi někdo?

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: mirekk (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-08-14, 07:49

Záleží asi na tom, co umí přehrávač. K pluginu je dobře zpracovaná nápověda, přečti si jí. Já osobně vše převádím do .flv

Edit: manuál najdeš ve stažené složce /docs anebo si ho stáhni, dal jsem ti ho sem: [http://www.4koridor.cz/storage/multimedia_manual.html]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava mirekk v 14.08.2009 07:56.

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-02-14, 13:26

pa3k napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Život a vývoj tohto pluginu trošku sledujem a teší
> ma, že sa okolo neho niečo deje. Navrhujem
> vytvoriť pre plugin oficiálnu zložku fóra v sekcii
> pluginy - prosím niekoho z moderátorov, nech to
> zariadnia, ja na to nemám oprávnenia.
>
----------------------------------------------------
taky bych souhlasil...
jen tototema najit po dvou letech bylo tezky :-)

to zdenekh: jak to vypada? mas opet nejakou inovaci?
ahoj marty



Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-02-15, 12:13

>jen tototema najit po dvou letech bylo tezky :-)
Jen malé úsměvné porýpnutí: a co vyhledávání? :-D
Ale taky bych souhlasil ;-)

Jak to vypadá? No, inovace jsou, na podzim jsem se do toho nakonec pustil a myslel jsem, že to i během podzima bude aspoň v nějaké první testovací verzi. Jenže jsem loudal, k tomu se bavím jinými věcmi, navíc mi do toho přišla práce na dalším webu, který taky ještě pořád nemám hotový. A další nehotové věci. Celý já. :-)
Zkrátka, je hotová větší část administrace se zapracovanými změnami viz. výše. Chybí mi tam ještě hlavní konfigurační část a pak zobrazení na webu. Jo a nakonec ještě slovníky. Nic, co by se nedalo zmáknout relativně rychle, pokud se tomu člověk věnuje!!!
Nj, jsem slibotechna a mlátil prázdné slámy :-D
To jsem si teď tak vzpomněl, taky tu onehdá býval jeden, co vyvíjel jeden "zásadní" plugin a furt sliboval finální verzi, a furt nic, a najednou už tu není ani finální verze ani on. Zkusím si z něj ale nebrat příklad. ;-)
Navíc, zimní spánek, to je prevít, a ještě do toho šoupnou olympiádu :-)
No uvidíme, jak to celé dopadne............

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-02-15, 12:57

myslim ze ti rozumim... :-)
olympiada je fajn, akorat ten nas nocni rezim ze blbej :-) aspon to zlato sme dostali od sablikove.. ale to uz je OT :-)

vyhledavani jsem pouzival, jasne, ale nemohl jsem si vzpomenout na nazev pluginu :-D
uz vim ze multimedia , hehe
az na MP3 mne to vyhledalo co sem chtel...

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.