phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4
Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: kropis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-24, 00:17

Ja mam taky 2.8.1. a slo to v poho, skus tu tabulku smazat a nahrat sql pres phprs dd znovu. Vic by ti poradil Zdenekh

Jinak to radio sem vymyslel nakonec trochu jinak pomoci phprs pluginu partneri (akorad jsem si prejmenoval lang), a doo url adresy hodil odkaz primo na stahnuti odkazu na prehravani a nedaval obrazky, funguje to super, ale stejnak se to musi stahnout a prehrat treba ve winampu ci mediaplayeru:)

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: kumari (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-24, 21:39

Rucne sa mi to podarilo zapisat do databazy. To potom precita. Ale automaticky cez Admin nie. Akokeby bola chyba v nejakom PHP-cku, ktore zapisuje do databazy.

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-24, 22:34

ja ten plugin provozuju na 2.8.0 a v pohode

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: JasuKi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-25, 13:01

ja ten plugin provozuji na 2.8.1 a v pohode.
Jeden poznatek ohledně instalace mám a to ten, že jsem si nevšiml, že při kopírování na server pomocí Totalcmd jsem mel zaškrtnuté - převést vše na malá písmena a tak jsem strávil dost času, než jsem přišel na to,že to nejede z důvodu právě těch písem.

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: kumari (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-25, 13:26

Chyba nie je v tom. Ale prisiel som na jeden skript, ktory mi vlozi rozne multimedia do stranky a je to pre mna vyhodnejsie. Ak by sa na to niekto chcel pozriet tak je to na www.jeroenwijering.com .

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: intranet (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-26, 14:09

JasuKi napísal/a:
-------------------------------------------------------
> ja ten plugin provozuji na 2.8.1 a v pohode.
> Jeden poznatek ohledně instalace mám a to ten, že
> jsem si nevšiml, že při kopírování na server
> pomocí Totalcmd jsem mel zaškrtnuté - převést vše
> na malá písmena a tak jsem strávil dost času, než
> jsem přišel na to,že to nejede z důvodu právě těch
> písem.


mrkol som sem po dlhsom case
dobry tip ;)
vdaka

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: JasuKi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-28, 20:12

nz, rád jsem svou informaci pomohl. A velký dík patří autorovi pluginu ;-)

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-04, 08:54

Kumari: Hlásí to chybnou hodnotu pro id, ale proč, to teda po pravdě netuším. Chybu v kodu žádnou nevidím. Ale koukám, že jsi zvolil nakonec jiné řešení, tak se v tom nebudeme asi už šťourat.

Kropis: I tak to jde. Je tu taky ještě možnost vložit do stránky kód pro zobrazení VMP, ale nemám s tím žádné zkušenosti. Musel by ses v tom pošťourat a případně si ještě upravit ten plugin. Ale tvé zatimní řešení může být i dostačující, spousta rádií to má takhle pořešené.

JasuKi: Na ty velká písmena se mrknu, co by se s tím dalo udělat (ale nevím kdy)... Při nahrávání se zatrženým převodem písmen může bohužel k podobnému problému dojít.........

Jinak díky za pochvaly, jsem rád, že plugin našel využití.

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: solich (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-05, 03:38

Zdravím. Moc díky za tenhle plugin. Mám problém... Přehrávač se otevírá v novém okně, které je v kódování windows-1250! Nevíte odkud se to tam bere? Mám vše v UTF-8 a mám tam rozsypanou češtinu. Hledal jsem, hledal, ale nenašel. Díky za radu.

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-05, 08:33

Ano, vím, odkud se to bere. Okno přehrávače tahá kódování z proměnné $layoutkodovani v souboru lengine. Mrkni se tam, jestli tam tuhle proměnnou máš a co je u ní doplněno. Buď to oprav na to utf nebo si tam tu proměnnou doplň s tím utf.
Zdá se, že použít zrovna tuto proměnnou asi nebyl nejlepší nápad, že lepší by bylo použít proměnnou z configu. Mrknu pak na to a zkusím to opravit. Prozatím rada viz. výše.

Druhá věc, co možná bude dělat neplechu, je, že je asi bude potřeba překodovat slovníkový soubor z win kodování do utf. Více viz. tu ve foru..........

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava zdenekh v 06.03.2008 15:52.

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: solich (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-09, 21:01

Super. Potvrzuji, že po úpravě na $layoutkodovani='utf-8'; již vše běží jak má. Moc děkuji.
Ještě dotaz, jde použít i jiný flv přehrávač, nebo je plugin použitelný jen s tímto jedním? Samozřejmě by se muselo změnit adresování na jiný přehrávač. Ale myslím principielně... Ještě jednou díky, myslím, že tento plugin hodně lidem udělá radost!

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-09, 21:39

Plugin je stavěnej na míru tomuhle přehrávači........ Každej přehrávač je dělanej na jiné vstupy, formátování apod., takže by se musel plugin výrazněji upravit............

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: patoj (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-28, 21:16

Ahojj borci,
skusam akurat tento plug in .
Mam drobny problem nexce to prehravat mp3 ani flv.
do databazy mi to prida aj v admin menu je to viditelne aj v bloku vsetko zobrazuje, ale nic neprehra.
video je 320x240 px format flv le
Postupoval som podla navodu . Player mi zobrazuje ale nic nehra.
Neviete kde robim xybu. Potrebujem nakopnut.

Inak Poxvala tvorcovi.

patoj


Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: patoj (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-28, 21:39

Ahojte,
Uz som to rozbehol.
xyba bola v adresacii nefungovala absolutna.
Ked som ale nastavil relativnu tak to zabralo.
patoj

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: grap (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-21, 03:28

celkom fajn ,, drzim palce pri dalsom vyvoji ,, pekna vecicka

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: karel (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-02, 11:34

Dobrý den
snažím se naistalovat plugin multimedia tak mi to hodí chybu
Error C5: Při pokusu o import zadaného plug-inu došlo k chybě. Ověřte si správnost zadané cesty a kompatibilitu plug-inu s vaší verzí phpRS!

Jde naistalova 2.8
Nebo kde je chyba

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-02, 12:13

Jde nainstalovat na 28x. Máš správně nahrané soubory? Zadáváš správnou cestu?

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: Hetleke (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-16, 10:31

Vďaka za dobrý plugin. Všetko nainštalované a rozbehnuté na prvý krát. Ale by ma zaujímalo, koľkorát bol prezretý jednotlivý súbor. Dalo by sa to dorobiť ?

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-20, 11:24

Chystám novou verzi, ve které dodje k nápravě některých chybiček a úpravě kódu, a zároveň přidání pár nových věcí. Počet přehrání je mezi nimi. Kdy bude nová verze ale zatím uvádět nebudu, vše je otázkou času a chuti se tomu věnovat. Rád bych to zmáknul do konce prázdnin, ale nic neslibuji, takže pokud nebude, bude někdy později;)

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Nový plugin - Multimedia online
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-19, 00:16

Zdravim všechny uživatele pluginu Multimedia online. Před plánovanou verzí, kde by mělo dojít k pár změnám, jsem se rozhodl vydat ještě menší opravnou verzi, která opravuje chyby uvedené v přechozích příspěvcích a u nichž jsem psal, že se na ně podívám. Dále jsem tam opravil chybné (nelogické) zpracování levelů (ještě že si toho nikdo nevšiml;-). Dále je tam přidáno počítadlo přehrání, které už bylo přichystáno. Postup upgradu a stručný popis změn viz. manuál v instalčním balíčku.

Verze 0.9.3 ke stažení zde.

Omrkněte to a najdete-li nějaké chybky, dejte mi sem vědět. I přes moji kontrolu tam můžou být, jak už mám vyzkoušené;-)

Další verze, kde se budu věnovat hlavně změnám v pluginu a přidání novinek, bude dle plánu zveřejněném v mém předchozím příspěvku. Protože nad některými věcmi ještě dumám, tak to bude asi spíše déle, než dříve.

PS: Stále trvá má prosba na spokojené slovenské uživatele, zda by někdo nepřeložil slovníkový soubor do slovenštiny a neposlal mi ho. Byl bych rád, pomůže to mě i pluginu;-) Email na mě najdete v manuálu.

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava zdenekh v 19.08.2008 00:17.

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.