phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Spam v komentáři ve 281
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-04, 15:12

Na to netreba nič meniť, v 281 stačí nainštalovať plugin, vytvoriť si v plugine vlastné jedinečné otázky a odpovede, raz za čas vygenerovať nové identifikárory a žiadny SPAM bot sa na to nechytá. Jedine že by sa zaregistroval a pridával ich pod nejakým vytvoreným účtom - už som sa stretol aj s takým spamom.

Re: Spam v komentáři ve 281
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-05, 00:25

*vytvoriť si v plugine vlastné jedinečné otázky a odpovede, raz za čas vygenerovať nové identifikárory*
jo jo souhlas....... a funguje to.
Taky jsem s tim chvilku valcil

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Spam v komentáři ve 281
Zaslán uživatelem/kou: v_wagner (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-03, 09:12

Takže - už půl roku na webu nemám ani captcha ani spam. Používám následující úpravy:
1/ Zpráva odeslaná dříve než do 15 sekund od zobrazení vstupního formuláře je považována za spam a je zobrazeno upozornění, že je to moc rychle. Stačí se vrátit zpět a znovu odeslat.
2/ Jsou přejmenovány objekty stránky
3/ Komentáře si přeposílám na e-mail včetně detekovaných spamů.

Ve finále mám za ten půlrok v mailovacím programu již tisíce zachycených spamů, ale na web neprošel žádný (ani jeden !!!!). A to ty názvy negeneruju dynamicky jak jsem původně navrhoval, pouze jsem si je pojmenoval po svém.

Re: Spam v komentáři ve 281
Zaslán uživatelem/kou: Thomash (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-12-16, 18:54

Ahoj, mohl bys sem hodit upravu kodu pro odeslani komentare min. po 15ti vterinach? Ja mam s tim spamem neskutecny problemy. Mam prejmenovane soubory comment.php, dale impementovanou Captchu a stejne mam tak 50 spamu za den :o( Uz jsem z toho fakt zoufalej, stranky maj navstevnost cca 2000 UIP za tyden a nevypada to moc dobre :o(

Pisete tu ze se obcas musi nejak preindexovat odpovedi, jak se to dela?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Thomash v 16.12.2010 18:54.

Re: Spam v komentáři ve 281
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-12-16, 21:21

Thomash napsal/a:
-------------------------------------------------------
> ...
> Pisete tu ze se obcas musi nejak preindexovat odpovedi, jak se to dela?
>

v administraci captcha

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.