phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Úprava phpRS pre včelársku evidenciu
Zaslán uživatelem/kou: kroky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2016-05-19, 01:48

Uvažujem upraviť phpRS pre vedenie včelárskych záznamov.
A to tak, že terajšie oddelenia (témy článkov) by boli stanovištia a a jednotlivé úle.
Terajšie články by boli vlastne jednotlivé zásahy vo včelstvách.
Potreboval by som upraviť databázu článkov - doplniť viacej položiek a zároveň v administrácii - "Editace článkov" upraviť pre nové položky.
Prehľadnejšie by bolo dať článkom vyššiu prioritu a prezerať to ako prihlásený užívateľ. Niekedy bola úprava "pridávanie článkov čitateľom", takže priamo ako prihlásený čitateľ by som to mohol prezerať aj editovať. Následne by bolo treba prerobiť článkovú šablónu.

Malo by to fungovať hlavne pre tablet - aby včelár priamo pri úľoch nahadzoval dáta do databázy.
Neviem koľko času je na takú prácu treba, no mne ako neprogramátorovi by to iste trvalo týždne metódou pokusu- omylu.
Našiel by sa niekto kto by to spravil? Prípadne za nejakú odmenu.

Re: Úprava phpRS pre včelársku evidenciu
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2016-05-19, 19:14

Podľa mňa by bolo lepšie ako ohýbať články, spaviť plugin. Niečo podobné som kedysi robil pre evidenciu zvierat a ich "zdravotných" kariet. Netuším ale, či by som to ešte našiel :-/

Re: Úprava phpRS pre včelársku evidenciu
Zaslán uživatelem/kou: kroky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2016-05-19, 21:51

Pa3k,
potrebujem to súrne, včely sa roja a pokúšam sa to riešiť vlastnými silami....ale to bude možno na jeseň....pri mojich schopnostiach... :-(



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.