Správce souborů : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně pluginu Správce souborů?
phpRS - redakční a informační systém
Členění download souborů do podkategorií (na webu v download.php)
Zaslán uživatelem/kou: mail (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-24, 14:43

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se bude tento plugin ještě nějak dále upravovat. Třeba o subkategorie, editaci kategorií a subkat..., vyhledávání apod... vlastně asi nějak předělaný soubor download.php ....
Díky za info a přeji hodně zdaru!

Re: Členění download souborů do podkategorií (na webu v download.php)
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-24, 14:53

SS si pokiaľ viem nekladie za cieľ zmenu a nahradenie download sekcie, ale uľahčenie spravovania jej obsahu. Počkaj si ale na presnejšie vyjadrenie od xsuchy09.

Re: Členění download souborů do podkategorií (na webu v download.php)
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-24, 19:20

Ano, pa3k to vysvětlil velmi dobře ... jediné, co bude asi v další verzi přidělané (jestli ještě nějaká vyjde, mám toho moc a momentálně mám moc práce se soukromým projektem, ale snad o prázdninách - jako až letních - pár úprav dodělám), bude vyhledávání ... ale vyhledávání opět pouze v administraci, tento plugin je pouze administrační část prací se soubory, o výstup čtenářům se již stará samotné phpRS buď formou článků, nebo formou downloadu souborů. Neplánuji v pluginu přidávat upravený soubor download.php, i když by si asi dosti úprav a vylepšení zasloužil :) Ale to už musí buď Jirka, nebo vy sami, nerad bych zasahoval přímo do kódu souborů phpRS, nahrazováním souborů by z toho byl za chvíli jiný systém ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Členění download souborů do podkategorií (na webu v download.php)
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-06, 22:33

xsuchy09 - prosím jaká a kde je poslední oficiální verze, už se v tom ztrácim :-)
Dík

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Členění download souborů do podkategorií (na webu v download.php)
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-07, 18:11

Na CW 2.0 ... teď toho mám moc (bakalářka a jiné další projekty) ... takže další verze bude možná (jestli vše vyjde) až někdy během léta ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Členění download souborů do podkategorií (na webu v download.php)
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-07, 23:16

Jo jo už jsem jí našel a stáhnul, tedy co se týče vkládání souborů hádá se to s FCK. Takže nevim jak při použití jiného editoru....
Co se týče adresářů, taky mě to zarazilo, ale pak jsem to pochopil, jo takhle se mi to líbí víc :-)
Co se týče publikování, je jen jiná šablona, tedy hlavně chybělo pole pro level jinak je to ostatní tabu.
Dodělal jsem ho tam stylem hiden a defaultně nastavil na 1. Dáse to měnit v souboru publikovat.
Možná časem udělám přímo i výběr levelů.
A trošku jsem tomu upravil ksicht.

A pochopitelně neberu na sebe žádnou zodpovědnost za vzniklé škody,
popřípadě ztrátu vašich dat - zálohujete. :-)
Snad jsem k tomu dal všechno.......

pod txt je zip, asi jasný, že ??


Ještě jedna důležitá věc !!
Celej tenhle balík je nastavenej do rootu phpRS adresáře "download". Takže stačí jej dohledat a změnit na strorage atd.......... je ve dvou souborech myslím. v Plug a ve file.php.

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava Atifan v 08.03.2006 09:01.

Přílohy: 280_spravce_souboru2.txt (124kB)  
Re: Spravce souboru... Error C1: Akce neproběhla úspěšně!
Zaslán uživatelem/kou: mail (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-08, 09:46

Předem chci pochválit. JE TO SUPER PLUGIN! Teď ho testuji pro phpRS 280 bez FKCeditoru.
Plugin funguje OK, ale když chci přidat nový článek (a to i bez využití "Vlož soubor") tak to háže chybu:
Error C1: Akce neproběhla úspěšně! (tzn. článek se vůbec neuloží)
Je zajímavé, že Aktualizace článku (update článku starého už funguje OK a do databáze se normálně aktualizuje)

Máte někdo stejný problém?

Re: Členění download souborů do podkategorií (na webu v download.php)
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-08, 10:09

1) Z FCK jsem to nezkoušel, ale vkládání souborů do článků je zamýšleno pouze pro psaní v HTML ... FCK, TinyMCE apod. mají podobné vkládání souborů jako samostatné pluginy, které s nimi stopro spolupracují - toto vkládání souborů je v podobě vložení HTML zdroje ...
2) pokud dělá problémy vložení článku, znamená to jediné ... pokud jsi využil přiložený aarticles.php, tak bych se i divil, kdyby to šlo ... pže tento aarticles.php je pro phpRS 2.6.5 ... pro použití úpravy aarticles.php v 2.8.0 zatím použijte ruční úpravu tohoto souboru dle návodu v infu - akorát budou jinak řádky atd. ... jde jen o vložení trocha kódu kolem textarea ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Členění download souborů do podkategorií (na webu v download.php)
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-08, 10:11

Jinak co se týče adresářů, jsou virtuální :) je to především proto, abyste mohli plugin bez problémů využívat všichni ... na některých hostinzích (free) je problém s nastavením práv, uploadem aj. ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.