Pokec>>cZip : phpRS Fórum
Forum o pluginu Pokec>>cZip
phpRS - redakční a informační systém
Nový Plug-in pro pokeczip pokecblok
Zaslán uživatelem/kou: Tom_AG (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-07-30, 16:38

Ahoj lidi,
tak jsem si nějaký čas dělal průzkum co je vlastně nejlepší z PokecZip, Knihy, Guestbook.

Kniha - je dobrá ale strohá a jednoduchá, sice taky se šikne, ale na nějaký ten jednodušší zápis. I když taky by se dala upravit do lepšího kabátu a pod. Ale nedělal bych to, je to prostě kniha.

Guestbook - Docela fajn diskusáček, na pár drobných chyb které jsem opravil v předposlední verzi a dal tomu trošku kabát, se mi to na xmistu docela líbilo. Poslední vydaná verze se mi vůbec nelíbila, jelikož mám pocit, že se tam autor trošku zamotal do kodu a některé funkce jsou zbytečně zdvojené, když už jdou načíst přímo ze systému.
Zůstávám tedy u té předposlední mnou upravené. Navíc mám pocit, že to spěje do podoby PokecZipu a tím to trošku ztrácí na svojí jedinečnosti.

PokecZip - no taky tomu trošku chybí, ale spíš je to jen o kabátu do jakého si ho obléknete.
Autor nám trošku usnul, dlouho jsem o něm neslyšel, co vím měl toho taky dost takže asi taky neví kam dřív skočit.
No tenhle mi sednul asi jako nejlepší. Docela je přehledný když se trošku upraví a doplní třeba troškou grafiky.
Vyhovují mi vlákna jelikož při nějaké větší debatě najdete všechny odpovědi k danému tématu.
Co právě Kniha a Guestbook neumějí a musíte pak prohledávat, co , kdo ,komu a pod.

No jediné co mi u tohodle chybělo, byl nějaký rychlý náhled, jako má právě Kniha nebo Guestbook.

Takže jsem si ho dnes udělal.
Testováno na 255++(moje verze 255+265) a 280_b1, b2. Popis unvitř souboru.
Testujte zkoušejte dejte vědět
Stahujte zde: [http://atifan.ati.cz/pokecblok_0.1b.zip]

autor: Atifan
datum: 22.02. 17:24

Omlouvám se. Původní příspěvek jsem omylem smazal kliknutím na špatný link v mailu pro moderátory. Tom_AG

Re: Nový Plug-in pro pokeczip pokecblok
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-04, 07:01

sorry trochu jsem uklizel ten soubor uz tam zase neni :-)
jestli ho nekdo mate tak ho dejte nekam na stale misto treba webcomunity poustim tedy verejne i presto ze to bylo spis stale jako ve stavu work. Prosly dalsi upravy ale bohuzel mají vazbu na celej muj system.

No a kdyz uz jsme u toho, uz jste videli muj novy pokec ?
Neprskejte, neslintejte.
Opet upozornuju ma to vazbu na jine casti v mem systemu a nechal jsem na tom dost casu.
Diky nezastizitelnosti autora pokecZipu zatim stale tapu v jeho kodu, takze zadna sranda.....

tak se mejte :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.