phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Úprava kalendáře
Zaslán uživatelem/kou: igorak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-02, 13:18

Zdravím všechny, mám takový dotaz: Používám kalendář akcí verze 2.0.0. Při zadávání akce se zadává den, měsíc, rok ... Potřeboval bych u určitých akcí zobrazit pouze měsíc a rok. Např. vím, že příští rok bude v květnu koncert, tak jej napíšu do kalendáře a den upřesním až za rok. Můžete mi s tímto problémem pomoct? (phprs 2.6.5)

Re: Úprava kalendáře
Zaslán uživatelem/kou: igorak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-06, 08:34

Asi je to složitá záležitost. Už to by mi pomohlo, kdyby se napsal klasicky datum akce v administraci, ale tento datum se neukázal ve výpisu. Dopsal by se k názvu akce už libovolně. Pomůže mi s tím někdo? Pořád na to nemohu přijít.

Re: Úprava kalendáře
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-06, 15:12

No to už znie celkom realizovateľne, každopádne bude treba zmeniť databázu pridaním stĺpca, ktory určí atribút akcie - napr. povolená/zakázaná, následne doplníš do formulára checkbox, doplníš do funkcie, ktorá ukladá do dababázy spracovanie aj tohto formulárového prvku a nakoniec upravíš frontend, kde pred zobrazením upravíš SQL obmedzením podľa nastavenia pridaného stribútu (hint: SQL WHERE SYNTAX)

Re: Úprava kalendáře
Zaslán uživatelem/kou: igorak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-07, 18:41

No to je na mě moc těžké. Jde jen někde umazat část kódu, aby se nezobrazoval čas?

Re: Úprava kalendáře
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-09, 23:04

Zmazať asi nie, ale úprava v SQL dotaze by mohla pomôcť. Skús v kóde nájsť date_format

Re: Úprava kalendáře
Zaslán uživatelem/kou: igorak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-13, 19:15

Nemohli byste mi s tím pomoci? Ať zkouším cokoli, výsledek je nulový. V PHP a MySQL jsem nováček. Díky za každou pomoc!



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.