phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Zvýraznění nového článku
Zaslán uživatelem/kou: igorak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-18, 20:50

Zdravím všechny, potřeboval bych pomoci. Když přidávám normální články, je vše ok. Občas mi pod ruku přijde článek, který bych potřeboval mít pořád jako první, čehož docílím změny priority článku. Ovšem, potřeboval bych na úvodní straně tento článek oddělit od ostatních změnou barvy pozadí. Ne a ne na to přijít. Pomůžete mi?

Re: Zvýraznění nového článku
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-18, 22:35

když je priorita 255, pak použij jinou třídu (vlastni - definovanou) - šablony

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Zvýraznění nového článku
Zaslán uživatelem/kou: igorak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-19, 07:52

Prioritu jsem nastavil na 255, ale co je myšleno tou třídou? Definoval jsem jinou šablonu a po přepnutí na ni je vše, jak bylo. Žádná změna. Když si v konfiguraci nastavím tu definovanou, barva pozadí naskočí, ale tuto šablonu nechci a navíc je zbarven každý článek. Co bylo tedy myšleno tou definicí šablony?

Re: Zvýraznění nového článku
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-19, 15:08

standardně se to jmenovalo modryram a premodryram. tohle definovat ještě jednou s jiným názvem a použít v tom rozskoku

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Zvýraznění nového článku
Zaslán uživatelem/kou: igorak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-19, 20:03

Moc díky za pomoc. To bylo ono.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.