phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Nenačte se fotka
Zaslán uživatelem/kou: m_i_r_o (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-20, 20:16

zdravím mám phprs2.6.5 a občas se mi nastránkách nenačte fotka, prostě se mi zobrazí malý čtvereček a fotka nikde (www.vpraci.cz) mám správce souboru, nevíte kde může být chyba ?

Re: Nenačte se fotka
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-21, 14:24

zkus si zobrazit adresu toho obrázku (tam kde se Ti zobrazí ten čtvereček) jde to buď ze zdrojového kodu stránky, nebo snad lze na to kliknout a vybrat kopírovat adresu odkazu (možná to jde jen v některých prohlížečích, nevím)
a zobraz si, kam to vede (adresa toho obrázku)

Je potřeba zjistit, jestli to vede, tam kam má a jestli na tom serveru ten obrázek fyzicky je.

Jeden z případů, kdy se mi, myslím, nedařilo zobrazit obrázek může být i ta, že má jméno s diakritikou (třeba: miláček.jpg místo správně: milacek.jpg) Takové obrázky se zobrazí na windows a ne na Linuxu. A když mi tam autor dal tři obrázky a dva z nich měli nějaké to písmenko s háčkem nebo mezeru v názvu, tak se nic nezobrazilo. Další problém myslím vznikal když v popisku, který se mi zobrazuje v title někdo uvedl část textu v uvozovkách. Ale to jen tak lovím střípky v paměti. Třeba to je něčím jiným.

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: Nenačte se fotka
Zaslán uživatelem/kou: m_i_r_o (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-22, 15:31

díky moc, ale já obrázky uploaduju pomocí správce souboru, a ten automaticky obrázky s diakritikou přepíše... navíc se někdy zobrazí , pak ne, pak zase jo.. čili, kdyby se neozbrazoval stabilně, tak vím v čem je chyba, ale takhle ... :(

Re: Nenačte se fotka
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-22, 15:39

plugin je v tom nevinne, zobrazovanie tých IMG funguje akoby náhodne, adresa je rovnaká, no raz ho zobrazí, inokody nie... vidím to skôr na nejaký problém hostingu

Re: Nenačte se fotka
Zaslán uživatelem/kou: m_i_r_o (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-23, 16:13

určitě nebude chyba v pluginu, to vím . .asi to bude v hostingu . .děkuji :)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.