phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Neodesílá se informační e-mail
Zaslán uživatelem/kou: remacek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-09, 14:51

Zdravím,

nastala u mě velmi neočekávaná chyba a to taková, že při přidání nového článku se neodešle čtenářovi informační e-mail. Zkoušel jsem pak poslat i manuálně - také to nejde. Je informační mail nějak propojen s SQL databází? Jak tuhle chybu opravit? Je to velmi důležité!

Díky

Re: Neodesílá se informační e-mail
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-09, 15:26

Najskôr to bude obmedzením hostingu. phpRS 2.8.1 má túto časť systému dosť vylepšenú, ak ti robí odosielanie na tvojom hostingu problém, skús upgrade - mohlo by pomôcť. Alebo sa informuj u admina na obmedzenia funkcie mail.

Re: Neodesílá se informační e-mail
Zaslán uživatelem/kou: remacek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-09, 16:16

tak hosting mám na webzdarma.cz a upgradem bych asi všechno zabil, protože z originálního phprs už zbylo velmi málo... stačilo by mi říct, jestli je to v SQL databázi, a já se jí pokusím opravit...

Re: Neodesílá se informační e-mail
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-10, 10:55

S freehostingom ako je webzdarma a podobné naštastie nemám skúsenosti, no pravdepodobne došlo k prekročeniu počtu adresátov v jednom emaile. Pozri koľko máš registrovaných čitateľov ktorí majú povolené zasielanie infomailov. Na lacných hostingoch to býva obmedzené. Hľadaj tu na fóre napr: [http://www.phprs.net/forum/read.php?2,4767,10398#msg-10398]



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.