phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Úprava prohlížení interní galerie
Zaslán uživatelem/kou: Mia (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-09, 13:49

Bohužel jsem nikde tady na fóru ani ve článcích nenašla odpověď na to, jak upravit tu stránku, kde se zobrazují obrázky s interní galerie - je to tabulka s pěti sloupečky a já bych potřebovala, aby byly jen 4 - jinak se mi to špatně vejde do iframe (chci si totiž pro svoji potřebu zjednodušit přidávání životopisů) - posílám odkaz na zatím nedodělaný formulář, kde to chci použít - [http://www.abcsvatych.com/formular_sv.php] , zatím se mi podařilo ten pátý sloupeček jen nějak trochu zneškodnit v aimggal.php, ale je tam furt (viz odkaz Vložit vlastní obrázek někde uprostřed toho formuláře). Nebo kdybyste někdo věděl, jak to vyskakovací okno posunout trochu doleva, tak by to ani nebylo potřeba, ale to je problém, který sem nepatří. (Jinak toho, co je tam napsaný, si nevšímejte, je to jen na zkoušku :))

Re: Úprava prohlížení interní galerie
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-09, 19:13

takže aimggal.php funkcia ShowPicIG():
echo "<input type=\"checkbox\" name=\"prpoleid[]\" value=\"".$pole_data["ido"]."\" /> ".RS_IGA_PO_SMAZ." / <a href=\"".RS_VYKONNYSOUBOR."?akce=EditObrImgGal&amp;modul=intergal&amp;prids=".$GLOBALS["prids"]."&amp;prido=".$pole_data["ido"]."\">".RS_IGA_PO_UPRAVIT."</a></td>\n";
       if ($pocetprubehu==3):
         echo "</tr>\n";
         $pocetprubehu=0;

tá istá zmena o niečo nižšie v kóde:
// konec testu na moz. mazani
       if ($pocetprubehu==3):
         echo "</tr>\n";

a nakoniec:
// dokonceni tabulky
  switch ($pocetprubehu):
    case 0: echo "<td width=\"150\">&nbsp;</td><td width=\"150\">&nbsp;</td><td width=\"150\">&nbsp;</td><td width=\"150\">&nbsp;</td></tr>"; break;
    case 1: echo "<td width=\"150\">&nbsp;</td><td width=\"150\">&nbsp;</td><td width=\"150\">&nbsp;</td></tr>"; break;
    case 2: echo "<td width=\"150\">&nbsp;</td><td width=\"150\">&nbsp;</td></tr>"; break;
    case 3: echo "<td width=\"150\">&nbsp;</td></tr>"; break;
  endswitch;

snáď to bude OK :)

Re: Úprava prohlížení interní galerie
Zaslán uživatelem/kou: Mia (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-10, 19:43

Tak díky moc, to bylo přesně ono, jsi geniální !!!



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.