phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Články vedle sebe
Zaslán uživatelem/kou: prochy (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-06, 23:09

Zdravím všechny,
mám myslím dost atipický problém se kterým si nevím rady. Používám phpRS dost jednostraně a možná nevhodně, ale vyhovuje mi. Potřeboval bych poradit, jak by se dalo udělat, aby se mi články na titulní straně nezobrazovali pod sebou, ale vedle sebe. V tomto fóru sem to ve starších přispěvkách nikde nenašel. Stránky o které mi jde sou www.discohradek.cz a to nový na čem pracuju je na vyvoj.discohradek.cz Pokud by mi někdo chtěl vytknout že tam nemám, že je to vytvořeno v phpRS, tak ubezpečuju že v době kdy to bude přístupné veřejnosti to tam bude. Kdyby mi někdo poradil, byl bych rád. Díky. S pozdravem Prochy

Re: Články vedle sebe
Zaslán uživatelem/kou: prochy (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-07, 13:27

Tak beru zpět. Podařilo se mi to vyresit. Není to žádne ukázkové řešení a je to asi i dost prasárna, ale splňuje to to co sem potřeboval.

Re: Články vedle sebe
Zaslán uživatelem/kou: Z. (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-07, 18:12

Zdravím , jak si to udělal ?

dej to do fora

Re: Články vedle sebe
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-07, 18:27

žeby CSS?
.clanek {
width:50%;
}
prípadne ešte float:left?

Re: Články vedle sebe
Zaslán uživatelem/kou: prochy (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-10, 20:28

Ne-e, nebylo to pres css. A neudelal sem to uplne tak, ze by se clanky davaly vedle sebe, ale zobrazujou se mi ve dvou sloupcich. Kdyz sem psal, ze sem to vyresil, tak to bylo jenom manualne pro presny pocet vydanych clanku. ted to jeste predelavam, aby se to spravne zobrazilo pri jakymkoliv poctu clanku, ale jak sem psal, je to dost prasarna a prepisuju index.php Az to dodelam a budu mit chvilicku casu, tak to sem muzu dat, ale nemyslim si, ze by na tom bylo neco ukazkoveho....

Re: Články vedle sebe
Zaslán uživatelem/kou: brano2 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-24, 17:58

Pripadne daj vediet ked sa ti to podari, mne by sa to tiez hodilo, ale zas tak tomu nerozumiem. ;))



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.