phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Výpis článků tématu
Zaslán uživatelem/kou: marty110r (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-13, 22:33

Ahoj všichni,

mám dotaz - v jednom bloku hlavního menu mám odkaz, kterým vyhledávám články zařazené do konkrétního tématu - například:


<A HREF="search.php?rsvelikost=uvod&rstext=all-phpRS-all&rstema=9&stromhlmenu=1">název</A><br>


Já bych ale rád toto vyhledání provedl v článku. Potřebuju mít článek kde bude nejdříve nějaké povídání, sem tam tabulka a pod nimi bych rád, aby se vypsali ty aktuálně nalezené články z daného tématu - automaticky, bez nějakého dalšího mačkání odkazů. Zatím je tam vkládám ručně, ale to je nouzové řešení.

konečný výsledek by měl vypadat asi takhle:

[http://www.skoda110r.com/view.php?cisloclanku=2006071001]

Věděl by prosím někdo jak na to?

Díky, ahoj Marty

Re: Výpis článků tématu
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-14, 09:29

Ahoj, malo by to ísť napríklad úpravou článkovej šablony, myslím, že by mohlo stačiť nastaviť globálne premenné a spraviť include search.php. Možno bude treba pridať do search.php ďalší vstup, ktorý bude vypínať generovanie vzhľadu.

Re: Výpis článků tématu
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-14, 09:30

Prípadne si napísať funkciu podobne ako je pre súviciace články (spefce.php - function SouvisejiciCl)

Re: Výpis článků tématu
Zaslán uživatelem/kou: marty110r (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-14, 09:43

Dík za radu, bohužel něco takového nezvládnu udělat.

Myslel jsem si naivně že pokud vložím nějaký podobný upravený řádek s příkazem jako je ten původní

<A HREF="search.php?rsvelikost=uvod&rstext=all-phpRS-all&rstema=9&stromhlmenu=1">název&l t;/A><br>

přímo do článku tak že to bude fungovat - co se dá dělat, budu to tam dopisovat - ruce mi neupadnou :-)

Díky Marty

Re: Výpis článků tématu
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-14, 10:01

Pozri, veď to nie je taký problém.
$GLOBALS['rsvelikost']='uvod';
$GLOBALS['rstext']='all-phpRS-all';
$GLOBALS['rstema']=$GLOBALS['clanek']->Ukaz('tema_id');
$GLOBALS['generujvzhlad']=false;
include ("search.php");

v search.php stačí už len pridať generovanie vzhľadu do podmienky podľa existencie $GLOBALS['generujvzhlad']



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.