phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
nemožná obnova databáze
Zaslán uživatelem/kou: jika (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-11, 11:12

zdravím. Prosím o radu. Do současnoti jsem měl stránky na webzdarma, ale rozhodl jsem je přesunout na placený hosting kvůli většímu prostoru. Bohužel při pokusu o nahrání staré databáze do nové se objeví hláška:

****************************
Warning: fopen(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp/phpH2CVex) is not within the allowed path(s): (/home/www/sdhstrbice.cz) in /home/www/sdhstrbice.cz/subdomeny/www/admin/adump.php on line 286

Warning: fopen(/tmp/phpH2CVex): failed to open stream: Operation not permitted in /home/www/sdhstrbice.cz/subdomeny/www/admin/adump.php on line 286

Warning: fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/sdhstrbice.cz/subdomeny/www/admin/adump.php on line 287

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/sdhstrbice.cz/subdomeny/www/admin/adump.php on line 288
****************************

Navíc, když se pokouším nahrát databázi přes phpMyAdmina, tak zase vypíše:

****************************
SQL-dotaz:

CREATE TABLE rs_alias(

ida int( 10 ) unsigned NOT NULL default '' AUTO_INCREMENT PRIMARY KEY ,
alias varchar( 20 ) NOT NULL default '',
hodnota varchar( 80 ) NOT NULL default '',
typ varchar( 10 ) default ''
);

MySQL hlásí:

#1067 - Invalid default value for 'ida'
****************************

Jelikož se zatím v php a mysql moc nevyznám, mohl by mi někdo poradit?

Děkuji moc

Re: nemožná obnova databáze
Zaslán uživatelem/kou: jika (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-11, 11:44

Tak druhý dotaz jsem již vyřešil - omlouvám se.

Ale ten první problem mi dělá stále starosti

Re: nemožná obnova databáze
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-11, 13:40

a preco to vsetko nerobis cez phpMyAdmin ? nerob to cez administraciu phpRS

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: nemožná obnova databáze
Zaslán uživatelem/kou: jika (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-11, 14:01

no přes phpMyAdmina mi to do teď právě taky nešlo, než jsem našel čím to je. Teď už by snad neměl být problém, tak to tak asi budu řešit a ne přes administraci phpRS. Myslel jsem jen, že kdyby se náhodou v budoucnu stalo to, že bych předal administraci webu někomu jinému, tak ten dotyčný by jednoduše zálohoval a importoval databázi právě přes administraci RS. Já sice taky moc sql nerozumím, ale alespoň už po desítkách pokusů a omylů vím přibližně co kde kam a jak :), ale pokud by došlo k tomu, že by adminovat web musel někdo jiný, tak v současnosti nemám nikoho, kdo by se s phpMyAdminem popral. Ale jinak díky za rady (ať již zde přímou, nebo starší v jiných vláknech)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.