TinyMCE : phpRS Fórum
WYSIWYG editor pro phpRS
phpRS - redakční a informační systém
iBrowser z FCK v tinyMCE
Zaslán uživatelem/kou: ententeak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-09, 10:57

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat,
používám tinyMCE 2.8.0 s iBrowserem z tinyFCK (protože se mi nelíbí ten browser v MCE), všechno funguje téměř jak má (tedy krom vkládání obrázků do textu, ale to není problém, to se dá obejít), ale větší problém mám, když je v cílové složce větší množství obrázků, tak se iBrowser velmi pomalu načítá, tudíž jsem se chtěl zeptat, jestli by toto nějak nešlo obejít (zatím to řeším tak, že nechám stávající složku označit v iBrowseru jako archiv[datum], vytvořím novou a tu iB. nastavim jako aktivní... ale je to takový divný.. chtělo by to něco, abych furt nemusel na FTP a měnit to...

Předem děkuji za odpověď..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava ententeak v 09.03.2008 12:47.

Re: iBrowser z FCK v tinyMCE
Zaslán uživatelem/kou: petrspaceman (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-05, 23:44

co třeba nastavit v kofiguraci iBrowseru
$cfg['list'] = true; // default: true; if set to true, image selection will be shown as list; if set to false, image selection will show thumbnails

místo náhledů se zobrazí pouze seznam obrázků v daném adresáři.

Re: iBrowser z FCK v tinyMCE
Zaslán uživatelem/kou: ententeak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-06, 17:15

Bohužel právě ten iBrowser, kterej používám, zobrazuje jen seznam a při nakliknutí se zobrazí náhled, ale mě vadí, jak dlouho načítá ten seznam. Kadopádně děkuji za radu, ačkoliv mi byla k ničemu už jen z toho důvodu, že tato položka v iConfigu nebyla :)

..::www.ENTENTEAK.cz::..

Re: iBrowser z FCK v tinyMCE
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-08, 16:07

Ak tam je veľa súborov, generovanie zoznamu bde vždy chvíľku trvať. Myslím, že by možné použiť pre evidenciu obrázkov aj databázu (mysím, že to možnosť konfigurácie zahliadol niekde v configu phpThumbs). Osobne to riešim rozdelením obrázkov do viacerých adresárov.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.