phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Download bez nutnosti FTP?
Zaslán uživatelem/kou: d.klusacek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-21, 20:44

Zdravim,
zajimalo by mne, zda neexistuje plugin, ktery by umoznil pridavat soubory do download sekce pres webove rozhrani, tj. bez nutnosti soubory fyzicky nahravat pres FTP. Neco jako je v nove fotogalerii, kdy se pouze vybere obrazek z disku a ten se automaticky nahraje na server.
Diky, mam phpRS verze 255.
Dalibor

Re: Download bez nutnosti FTP?
Zaslán uživatelem/kou: javik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-22, 00:53

Existuje plugin Upload, ten najdes na Michalkovych strnakach, funguje to dobre.

Jakub
icq [172-778-772]
[http://www.javik.cz]

Re: Download bez nutnosti FTP?
Zaslán uživatelem/kou: d.klusacek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-22, 16:22

Cau,
ten plugin jsem nasel jenze mi to pise pri uploadu toto:

Warning: copy(): SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 5199/2503 is not allowed to access /phprs/download/admin owned by uid/gid 48/48 in /psych/phprs/plugin/upload/uploader.php on line 66

Warning: copy(download/admin/google.txt): failed to open stream: není souborem ani adresářem in /psych/phprs/plugin/upload/uploader.php on line 66

Warning: chmod(): Unable to access download/admin/google.txt in /psych/phprs/plugin/upload/uploader.php on line 67

Warning: chmod(): není souborem ani adresářem in /phprs/plugin/upload/uploader.php on line 67

Souvisi to s verzi phpRS? (mam phpRS verze 255). PHP bezi v Safe modu, to ale neovlivnim, nejsem spravce.
Adresari jsem nastavil prava rwxrwxrwx ale nepomohlo to.
Diky Dalibor

Re: Download bez nutnosti FTP?
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-22, 17:25

Ne, to je problem pluginu - pouziva funkci copy
Ten plugin je starej jak metulazem... zkus v tom pluginu prepsat copy na move_uploaded_file

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.