phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Zobrazení článků při otevření rubriky
Zaslán uživatelem/kou: Šeba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-11, 19:20

Zdravím,

mám dotaz ohledně zobrazení článků když návštěvník klikne na rubriku. Jde mi o to, že se zobrazí rubrika jako výsledek vyhledávání, rád bych, aby se u článku zobrazil i úvodník a třeba nějaký obrázek...

Díky

Re: Zobrazení článků při otevření rubriky
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-11, 21:43


Re: Zobrazení článků při otevření rubriky
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-11, 22:10

Rubriky se zobrazují přes soubor search.php a to, co se ti vypíše a jak, můžeš ovlivnit správným zadáním parametrů. Takže odkaz na rubriku může vypadat třeba takto:

search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=22&rskolik=10&rskolikata=1

Přičemž o tom, zda se vypíše jen seznam článků či jejich úvod rozhoduje parametr rsvelikost. Dále copy from search.php:

$rsvelikost ... definuje zpusob vypisu: bud jednoradkovy vypis nebo vypis doplneni o uvodni texty u jednotlivych nalezenych polozek
- platne hodnoty: jr, uvod, sab


A závěrem si prostuduj soubor search.php, hlavně jeho začátek, kde jsou jednotlivé paramtery, které můžeš použít, popsány. A samozřejmě také tu určitě už něco bylo ve foru.

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Zobrazení článků při otevření rubriky
Zaslán uživatelem/kou: Šeba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-11, 22:17

Moc díky, vyzkouším to, to s tím jr, uvod, sab mě nenapadlo, nikde jsem to nenašel...



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.