phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Souvisejici clanky
Zaslán uživatelem/kou: beny (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-16, 10:39

jak zobrazit stranku se souvisejicima clankama, ale ne jenom prostrednictvim te jedne vety na konci spolecnych clanku, ale spolecne s uvodem ... napr. mam clanky Zakladni skola a Materska skola, kazdy ma sve Tema, ale maji stejne Souvisejici clanky ... generuje se nejaky takovy soubor ?

Re: Souvisejici clanky
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-16, 11:27

------------------------8<---------------------
ale ne jenom prostrednictvim te jedne vety na konci spolecnych clanku, ale spolecne s uvodem
------------------------8<---------------------

asi nechapem dobre otazku... ale ak ti ide o zobrazenie suvisiacich clankov v nahlade clanku staci zmenit clankovu sablonu, konkretne do casti nahled pridas
SouvisejiciCl($GLOBALS["clanek"]->Ukaz("link"));
tak ako je to v tele dlheho clanku.

Re: Souvisejici clanky
Zaslán uživatelem/kou: beny (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-17, 22:40

uz jsem na to prisel, ale jinak dik

Re: Souvisejici clanky
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-18, 09:20

Aha uz asi chapem o co ti islo, predpokladam ze nieco ako vypis suvisiacich clankov cez clankovu sablonu. Skus napisat ako si to vyriesil, mozno sa to niekomu v buducnosti hodi.

Re: Souvisejici clanky
Zaslán uživatelem/kou: beny (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-18, 10:29

slo mi o tenhle dovetek .... search.php?rstext=all-phpRS-all&rstema=10 ... mozna se pletu, ale nikde jsem v systemu nezazneman stranku, kde by se primo generovala stranka (s primym ciselnym odkazem), kde je toto "ulozeno", tak proto pres ten search



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.