phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Přihlašování s pluginem Ctenari v phpRS 2.5.5.b
Zaslán uživatelem/kou: BoRGoUSh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-31, 14:10

Zdarec lidi, známej mě poprosil o udělání sajt, který pojedou na phpRS, pro jednu školu. Bohužel se mi na tý stránce vyskytl problém, kterej nemužu za nic na světě odstranit. Doufám, že mi budete jakýmkoli způsobem nápomocni, páč mi z toho začíná už celkem efektivně hrabat :o)). Takže k problému...

Stránka, kterou jsem předělával, se vlastním kódem nijak zvlášť neliší od stránky mojí. Vlastně je to v podstatě to samý, jen má trochu pozměněný layout. Jde mi o to, že na své stránce, tedy [http://www.nemezis.wz.cz] mi jede úplně v pohodě přihlašování / odhlašování. Na stránce [http://www.zsbrectanova.com] se však mužu přihlásit jako čtenář jen poprvé po registraci, tehdy mi to jde, jakmile dám ale logout a zkusím se opětovně přihlásit se stejným uživatelským jménem a heslem, nepřihlásí mě to, musím se přihlásit přes personalizaci (osobní nastavení na těch stránkách :P), tam kupodivu to přihlášení funguje normálně, změnim tam heslo a zase sem schopnej se s tim jednou přihlásit přes systémový blok čtenáři. Zkoušel jsem si i zaslat nové heslo, ale jakmile se s ním pokouším přihlásit přes systémový blok, zase mě to nepřihlásí a přihlášení je pak zase možné jen přes personalizaci z hlavního menu. Přitom na stránkách nemezis.wz.cz všechno funguje tak jak má. Kód je stejnej, struktura databáze je stejná, tak už vážně nevim v čem muže bejt problém :( Muže to bejt chyba ve webserver softwaru? webzdarma totiž používá apache a tam to jede nejvíc OK.
Díky za pomoc :) Johnny.

Re: Přihlašování s pluginem Ctenari v phpRS 2.5.5.b
Zaslán uživatelem/kou: BoRGoUSh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-31, 17:44

Takže možná už tak trochu vím odkud vítr fouká... řešil jsem ještě druhý problém, který mi pomohly vyřešit FAQ na stránkách supersvetu. Šlo o barevné sloupce u anket... Chtěl bych se tedy zeptat, jestli si myslíte, že je možný, že kódy redakčáku jsou úplně ok (logicky musí být, když to na webzdarma fachčí v pohodě), a chyba bude naopak ve verzi php která běží na tom serveru tý školy, třeba nějaký chybějící knihovny ntp., jestli to ty haluze nedělá kvůli tomu prostě... taky je možnost že je to proto že ty špatně funkční stránky nejsou na apachi. Co myslíte? Mohlo by to bejt něčim takovym?

Re: Přihlašování s pluginem Ctenari v phpRS 2.5.5.b
Zaslán uživatelem/kou: R4de_ (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-31, 20:04

Dneska jsem si stáhl tento plugin, všechno běží tak jak má, akorát když dám zaslat zapomenuté heslo tak to vyhodí tuhle chybu:


Warning: Server Error in c:\apache\htdocs\web\readers.php on line 457

Nastala chyba při odesílání mailu!


no a pak se mně už nejde ani přihlásit (jako by se to heslo už přepsalo, ale mejl se neposlal)

Nevíte někdo co s tím?... předem dík

Re: Přihlašování s pluginem Ctenari v phpRS 2.5.5.b
Zaslán uživatelem/kou: Franky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-31, 20:09

R4de_: no jestli to testuješ na lokále tak je to logický ne? Mail se ti nepošle, ale heslo v databázi se ti změní.

Re: Přihlašování s pluginem Ctenari v phpRS 2.5.5.b
Zaslán uživatelem/kou: R4de_ (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-31, 20:23

ajo, sakriš úplně jsem zapomněl :o)

díkas

Re: Přihlašování s pluginem Ctenari v phpRS 2.5.5.b
Zaslán uživatelem/kou: Franky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-01, 08:06

;-)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.