phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Autoři: editace a mazání svých článků
Zaslán uživatelem/kou: HJP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-26, 05:44

Uuuuh, po šíleném hledání jsem zase našel, jak udělat, aby autoři mohli článek vydat bez schvalování. Ale už jsem nepřišel na způsob, jak by mohli svůj článek editovat a i smáznout, když se nepovede:-) Mimochodem bude tohle v nové verzi?



PotterHarry.net největší web na phpRS
[img]http://wwp.icq.com/scripts/online.dll?icq=216718242&img=1[/img] 216718242 | IRC: HJP (irc.felk.cvut.cz) | Jabber: PotterHarrynet | MSN: potterharrynet(at)hotmail.com | Skype: potterharrynet |Team Speak: 82.117.151.146 heslo: kofola | Yahoo: potterharrynet



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava HJP v 26.01.2005 05:45.

Re: Autoři: editace a mazání svých článků
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-26, 09:27

IMHO autori jsou od toho, aby nemohli vydavat jen tak - od toho jsou redaktori, neee? Takze proc to povolovat? Zda se mi to obchazeni standard, chovani :-P

Zkus novou verzi a uvidis... Je to tam vylepsene.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Autoři: editace a mazání svých článků
Zaslán uživatelem/kou: HJP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-26, 13:04

Já vím, už jsem pochopil, že máte přesnou představu, co je a co není správné. O programování toho moc nevím, ale vím toho velice mnoho o psychologii, medině - jak člověk myslí, sociologii - jak obecně lidé reagují a zajímají mě i další obory, kde se učím, jak dělat věci "mozkově kompatibilní" - tak jak člověk chápe, myslí... A mnoho mých teorií funguje i s těmi málo znalostmi, co o netu mám:-) Web se za necelých 5 měsíců zvedl o více jak 2,5 milionu přečtených stránek měsíčně.
Dokáži si sice představit obrovské weby (větší než my :-D), kde je toto omezení nutné, ale mnoho webů je rádo, když vůbec někdo přispěje a snaží se autorům usnadnit život jak mohou. Vycházím z teorie politiky, kdy každý má právo na svůj majetek - v tomto případě článek. K přiznání práva ovšem náleží i moc (možnost editovat, mazat, zacházet majetnicky se svým článkem), jinak je právo iluzorní.
A nakonec, pro Adminy i redaktory a především návštěvníky webu je optimálnější (hloupý komparativ, já vím :-)) přidané články zpětně upravovat, než aby celý systém ztroskotal na byrokratické struktuře: odeslání, přijetí, otevření, čtení, kontrolování, upravování, schvalování...
Novou verzi jsem zkoušel a writer je přesměrován na admin, takže z něj moc nezjistím - proto jsem se ptal:-)
Takže: ví někdo, jak umožnit autorům editovat a mazat (pouze) své články, aniž bych jim musel dávat přístup do celkové administrace? Díky moc za pomoc či radu ;-)



PotterHarry.net největší web na phpRS
[img]http://wwp.icq.com/scripts/online.dll?icq=216718242&img=1[/img] 216718242 | IRC: HJP (irc.felk.cvut.cz) | Jabber: PotterHarrynet | MSN: potterharrynet(at)hotmail.com | Skype: potterharrynet |Team Speak: 82.117.151.146 heslo: kofola | Yahoo: potterharrynet



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava HJP v 26.01.2005 13:04.

Re: Autoři: editace a mazání svých článků
Zaslán uživatelem/kou: javik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-26, 16:52

to by se mi asi taky hodilo. Autorum uz jsem povolil vydavani. Jinak je jsem ve stejne situaci jako ty. Kdyz se to musi schvalovat atd, tak by mi tam nikdo zadny clanek nenapsal. Tak je to tam hned, stejne mam vsechny autory registrovane, nehrozi nebezpeci, ze by tam nekdo napsal nejaky nesmysl a i tak to jde vzdy smazat

Jakub
icq [172-778-772]
[http://www.javik.cz]



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.