phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
On-line user !!!
Zaslán uživatelem/kou: dilong (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-30, 15:55

Nasiel som dva zaujimave pluginy, ktore by bolo super ak by sa spojili. Jedna sa o plugin On-line a plugin chat.

Chcel by som preto inspirovat autorov tychto pluginov ci by nemohli spojit pluginy dokopy a to tak, aby yslednyplugin nezobrazoval len pocet on-line uziovatelov ale aj zoznam prihlasenych (tak ako je to v plugine chat .- ktory na hl. stranke zobrazi zoznam uzivatelov prihalsenych na chat)

takze zhrniem : zobrazenie poctu on-line citatelov a zaroven menny zoznam prihlasenych citatelov - aby kazdy vedel kto je prave pritomny


Re: On-line user !!!
Zaslán uživatelem/kou: Kudělka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-30, 16:05

Jo jo, tak takovej plugin hledám taky...

Re: On-line user !!!
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-30, 20:14

O něčem takovém jsem už uvažoval, jestli bude čas něco zkusím.....

Re: On-line user !!!
Zaslán uživatelem/kou: javik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-28, 11:41

bylo by to dost dobre, alespon by chodilo vic lidi do chatu

Jakub
icq [172-778-772]
[http://www.javik.cz]

Re: On-line user !!!
Zaslán uživatelem/kou: pertinax (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-10-23, 17:28

Ahojte,

mám zo zvedavosti takúto otázku:

Používam plugin qstatistiku a plugin informace, v oboch sa používa a zobrazuje počet prítomných resp. on-line na webe. Zatiaľ čo plugin informace (info.php) využíva tabuľku online, qstatistika používa tabuľku stat_ip. Zobrazované údaje sú pochopiteľne rozdielne.

Zaujíma ma, ktorý údaj je relevantný, údaj z ktorej tabuľky je výhodnejšie využívať ak ma zaujíma skutočný počet návštevníkov na webe v určitom časovom okamihu. Plugin informace pre tieto účely používa časový interval $viewtime = 300; // cas prezerania v sekundach, čo zodpovedá 5 minútam, a to sa mi zdá málo. Aký časový interval, alebo ktorý údaj je vhodnejší pre "meranie" počtu návštevníkov stránky?

[http://www.zeleznicne.info]



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.