CKeditor : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně CKeditoru/FCKeditoru pro phpRS?
phpRS - redakční a informační systém
FCK a načítání obrázků
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-06-09, 12:57

Zdravím Vás, mám docela zajímavý problém a nevím co s tím. Dnes jsem nahrál na ftp pár obrázků a když je chci skrze FCK vložit do článků, editor je prostě nenačte, nenačte ani jejich rozměry a ani je nezobrazí. Je zajímavé, že se toto děje jen s těmi obrázky které jsem nahrál dnes a všechny ostatní které na FTP mám jdou normálně načíst a vložit k textu.... Neporadí někdo?

Re: FCK a načítání obrázků
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-06-10, 17:16

tak jsem zjistil, že problém je v programu FILEZILLA... program nahrál obrázky na server a v něm opravdu vypadalo že tam jsou, i FCK ukazoval že tam soubory jsou, ale nešlo je otevřít ani v případě, že člověk dal do adresního řádku přímo cestu k obrázku... když na server nahraju obrázky jiným programem, funguje to

Re: FCK a načítání obrázků
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-06-10, 18:05

a neni spis problem v nastaveni programu?
napr pro kopirovani obrazku je nutny binarni mod - pokud je nastaven textovy mod, tak ten treba kopiruje soubor jen ke znaku konce souboru (ktery se muze v obrazku vyskytnout kdekoliv jako obazova data) a tim se ten soubor neprekopiruje cely a proto pak nejde otevrit

Re: FCK a načítání obrázků
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-06-10, 23:19

to je prave divne.... pul roku jsem filezillu pouzival, nic nemenil a ted at zmenim co zmenim, dela to stale to same.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.